Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Wypowiedzi pomeczowe / Koscielny – Kiedy tak gramy jesteśmy niebezpieczni

Koscielny – Kiedy tak gramy jesteśmy niebezpieczni

Laurent Koscielny był szczęśliwym człowiekiem po wyczerpującym zwycięstwie w meczu przeciwko Basel, ale jednocześnie powiedział, iż drużyna „musi utrzymać stopy na ziemi”.

Jesteśmy w dobrej formie, wygraliśmy sześć z ostatnich siedmiu spotkań we wszystkich rozgrywkach. Poza tym kapitan drużyny ostrzega przed zabraniem tego dokonania.

– Kiedy mamy dobre ruchy z jakością oraz prędkość podań i kiedy jest to wykonywane na wysokim poziomie jesteśmy bardzo niebezpieczni w każdej sytuacji. – powiedział Koscielny dla Arsenal Player.

– Staliśmy się lepsi przez ostatnie dwa czy trzy tygodnie u musimy to podtrzymać i nie myśleć o tym, iż jest to dlatego, że graliśmy lepiej [wcześniej]. Rezultaty przyjdą.

– Musimy walczyć na boisku i razem się bronić, aby lepiej przechodzić z ofensywy do defensywy i z defensywy do ataku. To jest bardzo ważne, aby utrzymać nasze nogi na ziemi, aby pracować a rezultaty przyjdą.

Koscielny jest zadowolony ze swojego partnerstwa z Shkodranem Mustafi, ale powiedział, iż cała drużyna zasługuje na kredyt za defensywę.

– Potrzymaliśmy następną czystą kartę wiec jest bardzo dobrze – powiedział. “[Mustafi i ja] potrzebujemy czasu, aby dobrze poznać się nawzajem i to jest bardzo ważne, aby się dobrze komunikować.

– Zrobiliśmy dobrą robotę, ponieważ cała drużyna dobrze broniła i kiedy tak gramy, iż wszyscy zawodnicy pomagają sobie nawzajem to jest dużo łatwiej powrócić.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Cech – Efektywność przed bramką zadecydowała o spotkaniu

Petr Cech wyciągał piłkę z własnej siatki dwukrotnie w ciągu pierwszych 11 minut – po ...

Dodaj komentarz

albo