Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Wypowiedzi pomeczowe / Hector Bellerin – To jest wspaniała zabawa grać z Theo

Hector Bellerin – To jest wspaniała zabawa grać z Theo

Hector Bellerin kolejny raz pokazał nam, na co go stać w wygranym 3-0 w sobotę meczu przeciwko Chelsea na Emirates Stadium. Nie był on jedynym zawodnikiem, który pokazał fantastyczną grę.

Hiszpan nie ukrywa, iż przyjemnie gra mu się z Theo Walcottem jednocześnie jest pełen podziwu dla Angielskiego zawodnika.

Na temat postępu Walcotta…

– Czasami, kiedy regularnie grasz w spotkaniach to to pomaga również zawodnikowi w dodaniu pewności siebie. Gramy razem na prawej stronie przez ostatnie parę tygodni i to jest partnerstwo, które nam się podoba. Rozumiemy się nawzajem i to bardzo. Myślę, że to widać na boisku. To jest wspaniała zabawa grać z nim.

Na temat tego, czy Walcott jest w formie …

– Myślę, że widzisz to, co zrobił przez ostatni miesiąc i jestem zadowolony z jego powrotu do najlepszej formy.

Na temat tego, jak ważne było to zwycięstwo…

– Musimy grać gra w grę tak jak zawsze to robimy. To dla nas wspaniałe zwiększenie pewności siebie, ponieważ Chelsea to zawsze był ciężki rywal i jest to drużyna, która powoduje, iż jest naprawdę ciężko. Aby wygrać i zabrać trzy punkty to jest dobre podniesienie pewności siebie.

Na temat jego ostatniego starcia z Pedro…

– To było pod koniec meczu wiec byłem trochę zmęczony. Jest naprawdę szybkim zawodnikiem, ale nie wiem, myślę, że zawsze próbujesz i pomagasz drużynie – nie ważnie jak już jesteś zmęczony i tym razem się to opłacało.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Arsene Wenger

Wenger o Expected goals – Oczekiwany wynik? 5-2. Rzeczywisty wynik? 1-3

Mieliśmy 32 strzały w meczu przeciwko Manchesterowi United – średnio częściej niż w każdej minucie ...

Dodaj komentarz

albo