Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Francis Coquelin – Jack pokaże nam co potrafi

Francis Coquelin – Jack pokaże nam co potrafi

Francis Coquelin wypowiedział się na temat wypożyczenia Jacka Wilshere do Bournemouth. Francis uważa, iż jest to perfekcyjna szansa dla angielskiego pomocnika, aby pokazać w Premier League co potrafi.

Wilshere spędzi sezon 2016/17 w „the Cherries”. Coquelin poza boiskiem na pewno będzie tęsknił za jego towarzystwem, ale wierzy w to, iż jego tymczasowe odejście z klubu będzie tym, czego potrzebuje dwudziestoczteroletni zawodnik..

– Wilshere ma naprawdę łeb do piłki. – powiedział Francis dla ArsenalPlayer.

– Jack może bardzo dobrze uzupełniać Ozila

– Będzie wielką stratą. Rozmawialiśmy dużo poza boiskiem i dałem mu trochę do zrozumumienia oraz życzyłem mu powodzenia w Bournemouth.

– To będzie dla niego dobra rzecz, jeżeli będzie mógł zagrać cały sezon bez kontuzji.

– Wszyscy wiemy jaki ma talent pozostaje tylko kwestia dalszych kontuzji. Wiem, że miał mocny przed sezon wiec będzie z nim w porządku. Pokarze całemu Premier League co potrafi wiec powróci nawet silniejszy.

– Będzie się skupiał na tym, aby mieć wspaniały sezon w Bournemouth. To była ciężka decyzja dla niego, ponieważ miał kilka opcji, ale zdecydował, że przejdzie do Bournemouth, ponieważ do tego jest w 200% przekonany.

– Jest naprawdę gotowy i miejmy nadzieje, że dla nas będzie niesamowity, jeżeli powróci odświeżony i nawet lepiej jak spędzi cały sezon.

Źródło: Arsenal.com

 

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo