Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / „Bendtner ma coś do udowodnienia” – Arsene Wenger

„Bendtner ma coś do udowodnienia” – Arsene Wenger

Mimo rozczarowującej kariery Nicklas „Lord” Bendtner nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem wraca do nas nie z kolejnym wybrykiem, ale w linii ataku Nottingham Forest.

Arsene Wenger nie mógł nie poruszyć tematu swojego byłego zawodnika i w wywiadzie dla oficjalnej strony Kanonierów poruszył temat swojego byłego zawodnika:

– „To była spora niespodzianka, kiedy dowiedziałem się, że Nicklas podpisał kontrakt z Nottingham Forest. Czasami w pewnym momencie trzeba po prostu „zresetować” swoją karierę. Musi się szybko zaadaptować w nowej drużynie i włożyć dużo zaangażowania.”

– „Czasami gdy jesteś jakościowym zawodnikiem jedyne czego prostu potrzebujesz to po prostu dobrej okazji. Wiemy, że jest wysokiej klasy zawodnikiem, dzisiaj jednak musi odnaleźć swój rytm i przede wszystkim grać.”

– „Miał 16-17 lat, kiedy zobaczyłem go po raz pierwszy, już wtedy widziałem w nim duży talent. Miał dobrą technikę, dynamiczność i posturę przez co świetnie grał w powietrzu. Miał wszystko czego trzeba w polu karnym.”

– „Miał dobre okresy w swojej karierze, ale później nie wszystko ułożyło się tak jakby tego chciał. On sam najlepiej wam o tym opowie, to bardzo szczery człowiek.”

– „Kiedy popełnia błędy, ma na tyle charakteru, że potrafi się do nich przyznać. Czasami to nie była jego wina, ale czuje, że miał wszystko, żeby zrobić wspaniałą karierę.”

– „Tak, większość ludzi myśli, że jest zbyt pewny siebie, ale ja tak nie myślę. Był bardzo niecierpliwy, kiedy był jeszcze z nami. Często był zły i rozczarowany, że nie dostaje kolejnych szans. Jestem w stanie to zrozumieć.”

– „To jest trudne, ponieważ nie jestem tutaj po to, aby osądzać ludzi. Czasami jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednią drogę do zawodnika, a czasami nie możemy znaleźć klucza. Wtedy istnieje szansa, że komuś innemu się uda.”

– „Oczywiście, że ma coś do udowodnienia. Gra na poziomie, do którego nie przywykł, zaczynał jednak karierę właśnie z takiego poziomu w Birmingham City, gdzie spisywał się doskonale. Nicklas ma dużo pokory i siły, aby pokazać, że wciąż potrafi walczyć.” – Zakończył Arsene Wenger

Nicklas w minionym okienku transferowym przeszedł z Wolfsburgu do Nottingham Forest za zaledwie 1 milion Euro. Jest to aktualnie, najniższa kwota, jaką zapłacono do tej pory za Duńczyka.

O Paweł Królicki

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Jeden komentarz

  1. Kacper Zięba

    Arsene Wenger nie mógł nie poruszyć tematu swojego byłego zawodnika i w wywiadzie dla oficjalnej strony Kanonierów poruszył temat swojego byłego zawodnika tuż przed zbliżającym się meczem w ramach Pucharu Ligi Angielskiej. xD

Dodaj komentarz

albo