Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Bellerin: Czujesz się bezpiecznie przy Cechu albo Ospinie

Bellerin: Czujesz się bezpiecznie przy Cechu albo Ospinie

Hector Bellerin powiedział, że kiedy gra z Davidem Ospiną albo Petrem Czech „czuje się bezpiecznie” w defensywie.

Hiszpan w tym sezonie jest zafascynowany dwoma bramkarzami i powiedział, iż konkurencja między nimi powoduje, iż stają się lepsi.

– Jako obrońca nadal czujesz presje, iż możesz popełnić błędy, nawet, wtedy kiedy jesteś pewny przy piłce, która zmierza do jednego ze światowej klasy bramkarzy.

– Nadal masz tę presję, ale dla przykładu, kiedy widzisz, kiedy napastnik idzie jeden na jeden na bramkarza, czujesz się znacznie bezpieczniej, kiedy masz jednego z nich na bramce.

– To jest to, czego chcesz jako światowej klasy drużyna, ponieważ nigdy nie wiesz kto będzie kontuzjowany i zawsze będzie rotacja z tego powodu, iż jest tak wiele spotkań w roku. Mamy naprawdę szczęście mieć obu bramkarzy, których mamy i kiedykolwiek, kiedy będzie trzeba dadzą z siebie 100%.

– Mamy naprawdę szczęście mieć [Petra], a David miał naprawdę dobry rok jak do nas przeszedł. To jest dobre dla Davida, aby móc się uczyć od bramkarza takiego jak Petr, ponieważ posiada on wielkie doświadczenie. David ma długą karierę [przed sobą], a teraz myślę, że to jest wspaniałe, ponieważ ta rozgrywka sprawia, iż będzie jeszcze lepszy.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo