Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Vieira – „Moja generacja, miała wiele fizycznie silnych zawodników”

Vieira – „Moja generacja, miała wiele fizycznie silnych zawodników”

Były kapitan Kanonierów uważa, że obecnie w Arsenalu brakuje dwóch ważnych rzeczy w porównaniu z niepokonaną drużyną The Invincibles z sezonu 2003/4 

Patrick Vieira za porażki Arsenalu w ostatnich latach obwinia słabą fizyczność zawodników w zespole i brak wyróżniających się osobowości na boisku. Były kapitan Arsenalu podczas swojej kariery na The Emirates zdobył trzy tytuły mistrzowskie oraz zapisał się w historii jako jeden z The Invincibles. Jednocześnie jest też jednym z zawodników, który jako ostatni zdobył mistrzostwo Anglii w barwach Arsenalu.

– „Moja generacja, miała wiele fizycznie silnych zawodników. Przez ostatnich 5-6 lat Arsenal postawił na bardziej technicznych zawodników. The Invincibles mieli to wszystko .”

– „Teraz kiedy oglądam Arsenal, grają ładny futbol, ale mam po prostu wrażenie, że czegoś im brakuje – fizyczyności i osobowości. Drużyna nie radzi sobie już tak dobrze jak kiedyś, a mecze trzeba przecież wygrywać. Byli bardzo rozczarowujący przegrywając mecze, które powinni wygrać.”

Vieira uważa, że Wenger powinien zaangażować w pracę, byłych zawodników, którzy niegdyś świętowali triumfy, tak aby zainspirować innych młodych zawodników.

– „Jestem rozczarowany tym, że byli zawodnicy Arsenalu nie pracują w klubie.  To bardzo inspirujące dla młodych graczy, gdy mogą zobaczyć Thierryego, Freddiego czy Martina, który pracował w akademii dobry kawał czasu.”

– „Nie rozumiem takiego postępowania. Dobrym przykładem jest tutaj Ajax. Tam widzać, że starzy zawodnicy pracują dla klubu na boisku i w biurze – drzwi są dla nich zawsze otwarte. Arsenal tak nie robi, nie wiem dlaczego.” – zakończył Francuz

źródło: goal.com

 

O Paweł Królicki

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Dodaj komentarz

albo