Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Thierry Henry – „Wszyscy wiemy, że ceny są chore, ale trzeba po prostu płacić”

Thierry Henry – „Wszyscy wiemy, że ceny są chore, ale trzeba po prostu płacić”

Dziennikarz telewizji Sky Sports i legenda Arsenalu Thierry Henry uważa, że polityka transferowa Kanonierów jest nieodpowiednia do tego co dzieje się na rynku transferowym oraz, że Arsenal nie jest już pierwszym wyborem dla zawodników chcacych grać w Premier League.

Thierry Henry nie pierwszy raz wypowiada się krytycznie o polityce transferowej Arsena Wengera. Po przegranym meczeu z Liverpoolem fala krytyki pod adresem trenera wylała się na nowo, nie bezpodstawnie. W walce o mistrzostwo liczy się każdy punkt niezależnie od tego czy to początek czy koniec sezonu.

– „Rzeczą, której nie rozumiem jest to, że powiedzieliśmy, że mamy pieniądze na transfery i klub jest w dobrej sytuacji finansowej by rywalizować z innymi na rynku transferowym. Jednak, kiedy sezon się zaczyna, okazuje się, że wcale tak nie jest. Więc jak w końcu jest, bo nie rozumiem tej sytuacji.”

– „Czy Arsenal jest pierwszym wyborem w Anglii? Gdy wielki zawodnik pojawia się na rynku to po pierwsze czy jesteśmy w stanie podjąć rywalizację i wyłożyć pieniądze na stół?” – pyta retorycznie Henry

– „Czy pieniądze jakie trzeba zapłacić za zawodników są durne? Wszyscy wiemy, że są chore, ale trzeba po prostu płacić. Biorąc wszystko pod uwagę, czy piłkarze na prawde chcą iść do Arsenalu? Musimy się nad tym zastanowić. Nadal jesteśmy klubem, do którego wszyscy chcą dołączyć? Nie wydaje mi się.”

– „Jestem zdania, że Arsenal potrzebuje środkowego obrońcy i napastnika.Jeśli nie są w stanie znaleźć odpowiedniego napastnika, to powinni zagrać dwójką napastników, czyli Giroud i Sanchezem.”

– „Jeśli myslą o zakupie napastnika, to musi być to zawodnik klasy światowej. Ktoś kto wniesie do drużyny coś nowego. Alexis jest jednym z zawodników, który pasuje do tego profilu. Nie zawsze wygrywa się lige mając najlepszego strzelca. Kiedy grałem w Arsenalu i zakończyłem sezon z największą liczbą bramek nie wygraliśmy tytułu.” – zakończył Francuz.

 

O Paweł Królicki

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

3 komentarze

  1. Myślę że powinniśmy jednak robić rozsądne transfery po 25-30 mln , ale żeby to były porządne wzmocnienia, ciekawe jak będzie z Xhaką, bo sporo zapłaciliśmy.

Dodaj komentarz

albo