Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nasza strona internetowa / Informacje wewnętrzne / Rekrutacja trwa – potrzebujemy was!

Rekrutacja trwa – potrzebujemy was!

Nasz portal tworzony jest z myślą o wyjątkowej społeczności, którą tworzą wszyscy kibice Arsenalu w Polsce i nie tylko. Do dalszego działania i wdrażania naszych pomysłów potrzebujemy jednak waszej pomocy. Dlatego rozpoczynamy nową rekrutację na naszym portalu!

Aktualnie poszukujemy:

ZASTĘPCA PRODUCT OWNERA
Jeśli masz głowę pełną pomysłów i wiesz jak „ułatwić” życie kibicom Kanonierów, to jest to najprawdopodobniej dobre miejsce dla Ciebie! Każdy twój nowy pomysł nie przejdzie bez zauważenia. Jeśli okaże się dobry – wdrażamy go! Twoim zadaniem będzie wsparcie wszystkich obszarów działalności portalu i odpowiedzialność za jego rozwój. Stanowisko zastępcy product ownera wiąże się z codzienną wymagającą pracą, dlatego będzie ono wynagradzane indywidualnie.

FELIETONISTA
Chcemy, żebyś zaintrygował i zaatakował. Piszesz tak jak lubisz! Oczekujemy od Ciebie co najmniej jednego dłuższego tekstu związanego bezpośrednio z Arsenalem lub Premier League raz na dwa tygodnie. Nie liczy się dla nas ilość, ale jakość i regularność.

NEWSMAN
Szukasz – tłumaczysz – piszesz! Na tym stanowisku najbardziej liczy się dobra znajomość języka angielskiego. Nie chcemy, żeby nasze newsy były tylko kopią z zagranicznych portali. Liczymy, że do każdego z nich dodasz coś od siebie, stworzysz coś więcej niż tylko polsko języczną kopię. Masz swoje zdanie i chcemy je zobaczyć!

MENADŻER SOCIAL MEDIA
Nasz portal posiada konta na facebooku, twitterze oraz wykopie. Wszystkie z wymienionych potrzebują młodej kreatywnej osoby, która je odkurzy i wniesie do nich więcej życia. Tworzenie konkursów, przyciąganie nowych czytelników, utrzymywanie kont w ciągłym ruchu – to będzie twoje zadanie.

Dla wszystkich nowych członków zespołu przygotowaliśmy darmowe prenumeraty wybranych czasopism! Jeśli macie więcej pytań odnośnie współpracy z nami piszcie do nas śmiało!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem: redakcja@arsenalnews.pl
Serdecznie zachęcamy do rekrutacji!

*Indywidualna forma wynagradzania dotyczy również wszystkich stanowisk poza zastępcą product-ownera, jednak będzie ona uzależniona od stażu pracy na naszym portalu

 

O Paweł Królicki

Zobacz również

Zarabiaj na portalu ArsenalNews.pl

Firma  Magic-IT właściciel portalu ArsenalNews.pl ogłasza rekrutacje na poniższe stanowiska. W rekrutacji mogą uczestniczyć osoby ...

Dodaj komentarz

albo