Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Omer Toprak i Simon Kjaer w obwodzie.

Omer Toprak i Simon Kjaer w obwodzie.

Według Sky Sport Arsenal rozważa sprowadzenie Omera Topraka z Bayernu Leverkusen i Simona Kjaera z Fenerbahce. Obaj mają stanowić alternatywę dla Shkodrana Mustafiego. 

Menadżer Arsenalu jest zdeterminowany, aby szybko wzmocnić zespół. Zespół bardzo dotkliwie odczuł kontuzje Pera Mertesackera i Gabriela w spotkaniu z Liverpoolem, z którym poniósł porażkę. Zarówno Toprak jak i Kjaer mają stanowić alternatywne rozowiązanie w razie nieudanych negocjacji z Valencią odnośnie kwoty odstępnego za Mustafiego. Niemiec podobno przystał już na warunki kontraktu i do finalizacji potrzebna jest już tylko zgoda Valencii, która na pewno będzie chciała podwindować cenę obrońcy po nieudanym początku sezonu w wykonaniu Kanonierów.

Toprak ma 27 lat i jest reprezentantem Turcji. Do Bayernu Leverkusen dołączył w 2011 roku z FC Freiburg. Od tamtego czasu jest podstawowym obrońcą zespołu z Leverkusen, w którym rozegrał łącznie 171 spotkań i strzelił 4 gole.

Kariera Kjaera jest nieco bardziej zawiła. Duński obrońca ma za sobą występy w Palermo, Wolfsburgu, AS Romie i Lille. Miał w swojej karierze wzloty i upadki, ale obecnie prezentuje przyzwoitą formę. Do Fenerbahce dołączył w sezonie 2015/16 i do tej pory rozegrał tam 28 spotkań i strzelił 2 gole.

Obie alternatywne opcje wydają się być dobrym zabezpieczeniem w razie niepowodzenia negocjacji z Valencią odnośnie Mustafiego. Licz na najlepsze, szykuj się na najgorsze.

O Paweł Królicki

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

Jeden komentarz

  1. Mateusz Stepien

    Licz na 4, może będzie 2 na koniec sezonu 🙁 .

Dodaj komentarz

albo