Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Leicester i Arsenal walczą o Tisseranda

Leicester i Arsenal walczą o Tisseranda

Środkowy obrońca Monaco – Marcel Tisserand jest przedmiotem zainteresowania zarówno Leicester City jak i Arsenalu. Wydaje się, że Kongijczyk jest blisko opuszczenia zespołu z Monaco na rzecz któregoś z zainteresowanych klubów.

Według Daily Mail oba kluby walczą o sprowadzenie defensora do swojej drużyny. Oczywiście bardziej zdesperowany jest Arsenal, który ciągle nie jest w stanie dopiąć transferu Shkodrana Mustafiego z hiszpańskiej Valencii. Oczywiście powodem jest kwota odstępnego widniejąca w kontrakcie Niemca, a więc 50 milionów funtów. Zrozumiałe jest również zainteresowanie Leicester, które dysponuje już mocno doświadczoną obroną. Zarówno Robert Huth jak Wes Morgan mają po 32 lata i mimo swojej świetnej formy Claudio Ranieri chce ściągnąć do zespołu młodego wilka, który powoli pukałby do drzwi pierwszego składu. Ponoć zainteresowanie Kongijczykiem wyraża również hiszpański Espanyol, ale nie jest to kierunek, który preferowałby sam zawodnik.

Kongijczyk w minionym sezonie rozegrał 33 mecze w Ligue One i strzelił 1 gola. Jego aktualna wartość rynkowa to około 3 miliony euro.

O Paweł Królicki

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

Dodaj komentarz

albo