Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Kościelny i Holding po zremisowanym spotkaniu z Leicester

Kościelny i Holding po zremisowanym spotkaniu z Leicester

Po bezbramkowym meczu z Leicester City para środkowych obrońców Laurent Kościelny i Rob Holding postanowiła zabrać głos.

O postawie środkowych obrońców w tym spotkaniu możemy tak na prawdę mówić w samych superlatywach. Rob Holding wspierany przez starszego i doświadczonego kolegę poradził sobie świetnie w swoim drugim spotkaniu w Premier League i po raz kolejny znalazł słowa uznania u Arsena Wengera.

Laurent Kościelny wypowiedział się na temat swojego dłuższego powrotu i rzucie karnym, który nie został podyktowany po jego ostrej interwencji na Jamie Vardym.

O rzucie karnym…
– Lekko dotknąłem piłkę, on również to zrobił. Myślę, że sędzia podjął odpowiednią decyzję. To było bardzo istotne, aby nie stracić piłki.

O późnym powrocie do zespołu…
– W zeszłym tygodniu straciliśmy Aarona Ramseya. Zawodnicy, którzy grają dłużej w letnich turniejach zawsze wracają nieco później i nie dzieje się tak tylko w Arsenalu. Po takich turniejach to naturalne, że każdy z nas potrzebuje czasu na odpoczynek. W zeszłym tygodniu nie graliśmy, ponieważ nie byliśmy jeszcze przygotowani. Dobrze, że dostaliśmy dodatkowy tydzień na treningi i jak widać nikt nie doznał dzisiaj kontuzji.

Czy ten rok będzie inny…
– Każdy sezon, rok jest inny. Jesteśmy Arsenalem i walczymy o tytuł. Chcemy wygrywać każdy mecz. Ten sezon będzie bardzo ciężki, ponieważ kluby z czołówki wydały ogromne pieniądze, aby wzmocnić swoje zespoły. Czasem jednak lepiej jest mieć zespół niż indywidualności. Trzymamy się swojej filozofii i gramy dalej.

Rob Holding po drugim oficjalnym meczu w barwach Arsenalu, pokazał się z bardzo dobrej strony. O ile jego współpraca z Calumem Chambersem wyglądała nie najlepiej, to gra z bardziej doświadczonym kolegą, sprawiła, że Anglik wyglądał na prawdę imponująco. Oto wypowiedź młodego obrońcy po tym spotkaniu

O tym czy powinien być karny po faulu Bellerina…
– Wydaje mi się, że napastnik stracił piłkę i szukał rzutu karnego. Myślę, że decyzja o niepodyktowaniu rzutu karnego była dobra.

O lepszym spotkaniu niż ostatnio…
– Oczywiście to jest to czego chcieliśmy. Czyste konto po utracie 4 goli w poprzednim spotkaniu to duży progres. Nie straciliśmy dzisiaj bramki dzięki dobrej grze w obronie. Mam nadzieje, że w następnym spotkaniu oprócz tego dołożymy jeszcze do tego gole.

O Paweł Królicki

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Dodaj komentarz

albo