Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Konferencja prasowa przed meczem z Liverpoolem

Konferencja prasowa przed meczem z Liverpoolem

Przed pierwszym meczem w sezonie, który Arsenal rozegra z Liverpoolem, Arsene Wenger spotkał się z dziennikarzami i odpowiedział na kilka ich pytań.

O tym, czy ma wiarę, że w nowym sezonie się uda…
– Nasz zespół jest stabilny. Poprzedni sezon zakończyliśmy na drugim miejscu i dzisiaj wszyscy chcemy, aby stać się lepszą drużyną. Uważam, że okres przygotowawczy i oczywiście spotkania były bardzo obiecujące. Teraz gramy jednak o punkty i naszą formę z minionych tygodni musimy przełożyć na normalne rozgrywki.

O tym, czy jest podekscytowany nowym sezonem…
– Chyba nawet bardziej niż zwykle. Czuć małe zdenerwowanie, ponieważ chcemy zaprezentować się jak najlepiej. Wygląda jednak na to, że każdy klub ma wielkie cele i zapowiada się bardzo ekscytująca i ciężka walka o końcowy triumf. Mamy passę 10 meczy bez porażki w Premier League i chcemy to kontynuować. Jesteśmy skoncentrowani, ambitni i głodni sukcesu.

O ilości drużyn walczących o zwycięstwo…
– Zeszły sezon pozwala nam wyciągnąć dwa wnioski. Nie ważne, kto wydal więcej pieniędzy na transfery. Druga sprawa dotyczy teoretycznie słabszych drużyn, które podobnie jak Leicester mogą sprawić niespodziankę.

O faworytach do tytułu…
– Nie dam rady ich teraz wskazać. Każdy się nad tym zastanawia. Po pierwszych meczach zobaczymy jakie są wady i zalety drużyn. W tym sezonie przy typowaniu faworyta będzie bardzo ciężko. Nie można skreślić Liverpoolu podobnie jak innych drużyn. W rzeczywistości według mnie jest 8-9 drużyn, które będą walczyć.

O tym, cz Liverpool jest dobrym przeciwnikiem na początek sezonu…
– Nie ma różnicy czego chce Luverpool czy czego chcemy my. Zazwyczaj wygląda to tak, że mamy cztery lub pięć mieczów zanim czeka nas wielki pojedynek. Terminarz wygląda tak a nie inaczej i to problem dla obu zespołów.

 źródł0: arsenal.com

O Paweł Królicki

Zobacz również

Szybkie pytania do Zech’a Medley’a

Nadszedł czas na zadanie kilku szybkich pytań do Zech’a Medley’a. Największy wpływ na twoją karierę? ...

2 komentarze

  1. Piłkarska Pasja

    Dzisiaj szlagier #PremierLeague @Arsenal – Liverpool. Jak Kanonierzy rozwiążą kłopoty z linią obrony? Gorąco polecam! http://pilkarskapasja.blogspot.com/2016/08/problemy-defensywne-zmora-arsenalu.html

Dodaj komentarz

albo