Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Konferencja prasowa – Arsene Wenger o porażce

Konferencja prasowa – Arsene Wenger o porażce

Jak zwykle po meczu, menadżerowie klubów musieli odpowiedzieć na pytania dziennikarzy. W gorszym humorze niewątpliwie był dzisiaj Arsene Wenger, którego podopieczni przegrali z Liverpoolem na własnym stadionie.

O porażce … 
– Oczywiście, że jesteśmy zawiedzeni. Widoczny był kontrast pomiędzy pierwszą i drugą połową. Przegraliśmy z wielu powodów. Jednym z nich jest wyrównująca bramka tuż przed końcem pierwszej połowy. Druga sprawa jest taka, że nie wszyscy zawodnicy są fizycznie na tym samym poziomie przygotowań. Brakowało nam nieco doświadczenia, ale patrząc na to jak straciliśmy bramki, nie powiedziałbym, że właśnie to kosztowało nas przegraną w tym spotkaniu.

O tym dlaczego Holding i Chambers zagrali razem … 
– Gdy popatrzysz na stracone bramki zobaczysz, że to nie koniecznie wina defensorów.

O formie fizycznej zawodników … 
– Widać, że z biegiem czasu opadliśmy dzisiaj z sił. To zupełnie różny mecz w obu połowach, ale czułem, że ciągle szliśmy do przodu i pod tym względem byliśmy bardzo dobrzy. Myślę, że pierwsza stracona bramka, była dla nas dużym szokiem, nie spodziewaliśmy się jej. Wchodząc na drugą cześć mieliśmy ją jeszcze w głowach.

O potrzebie bycia gotowym na pierwszy mecz … 
– Tak, zgadzam się z tobą. Nie jesteśmy głupi. Przygotowaliśmy graczy, których mamy, ale myślę, że trzeba wziąć też pod uwagę, że mieliśmy dużo pecha. Straciliśmy jednocześnie Mertesackera i Gabriela a Kościelny nie jest jeszcze gotowy. Czasami trzeba zaakceptować, że nie da się kontrolować wszystkiego, nawet jeśli starasz się postępować jak najlepiej.

O tym jak długo zajmie wszystkim, aby być gotowym …
– Nie wiem. Musimy być gotowi na kolejne spotkanie, ponieważ gramy je z Leicester. Najpierw zobaczymy, co możemy zrobić z zawodnikami, którzy przygotowują się już teraz oraz z zawodnikami, którzy w dzisiejszym spotkaniu doznali kontuzji [Iwobi i Ramsey]. Czy będą gotowi na następny tydzień? nie wiem.

źródło: arsenal.com

O Paweł Królicki

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

2 komentarze

  1. Mieliśmy sporo pecha, zdominowaliśmy 1 połowę i myślę że gdyby nie gol Coutinho tuż przed przerwą nie było by trafienia Lallany po przerwie.

    • Mateusz Stepien

      W tym meczu wydaje mi się że brakowało nam naszego dużego Niemca. Niestety pech przed zakończeniem pierwszej połowy bardzo osłabił mentalnie naszą obronę.

      Ja jednak tego meczu nie uważam za nasza przegraną. Dużo bramek ciekawa wymiana i pościg za utraconymi bramkami to jest to czego dawno szukałem.

Dodaj komentarz

albo