Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z innego boiska / Jurgen Klopp przed meczem – „Wiele drużyn gra w ten sposób przeciwko nam”

Jurgen Klopp przed meczem – „Wiele drużyn gra w ten sposób przeciwko nam”

Przed spotkaniem z Arsenalem głos zabrał również trener rywali Jurgen Klopp. Oto co powiedział Niemiecki szkoleniowiec:

O ostatnim spotkaniu z Arsenalem …
– Wszyscy, którzy widzieli nasz ostatni mecz, widzieli różnicę między nim a innymi spotkaniami Arsenalu. Kilka lat wcześniej Arsenal miał bardziej bezpośredni styl gry. Mają tylko dobrych zawodników, ale koniec końców nie używają ich wszystkich do budowania ataku czy do gry ofensywnej – to jest mit. Kanonierzy to drużyna, która gra piłką, ale ostatnio przeciwko nam grali długimi podaniami do Oliviera Giroud. Drugą osobą do której zawsze trafiała piłka był Ozil. Obaj sprawili nam masę problemów.

– Wiedzieliśmy o tym, wiele drużyn gra w ten sposób przeciwko nam. Powinniśmy byli lepiej bronić. Sprawa nie tyczy się tego co zrobili, ale jak to zrobili. Mesut Ozil i Giroud spisywali się nadzwyczaj dobrze tego dnia.

O problemach w defensywie …
– Nie wiem co dokładnie zrobią. Mają Holdinga i kilku innych graczy. Wydaje mi się, że Monreal też grał na środku obrony, gdy mieli takie problemy. Jest też oczywiście Gibbs. Może uda im się przywrócić do zdrowia innych zawodników w tym tygodniu lub następnych i ich kłopoty nie będą tak duże. Problemy w defensywie mają znaczenie gdy gra się przeciwko ofensywnej drużynie.

O braku Alexisa Sancheza i Mesuta Ozila …
– Sanchez grał w meczach przedsezonowych, Oxlade-Chamberlain, Santi Cazorla – mają wielu genialnych piłkarzy w ofensywie, a to tylko jedno spotkanie. Nie muszą przecież grać jednym składem cały sezon, tak samo jak i my. Pierwszą rzeczą, jaką możemy zrobić źle jest myślenie, że mają problemy w obronie. Nawet przez sekundę nikt z nas o tym nie pomyślał. Interesuje nas tylko nasza gra i to co prezentowali w okresie przygotowawczym.

źródło: lfc.com / goal.com

 

O Paweł Królicki

Zobacz również

Reprezentacja Angli wzywa Chambers’a i Holding’a

Rob Holding i Calum Chambers zostali powołani do reprezentacji Anglii w tegorocznych Mistrzostwach Europy Under-21. ...

Dodaj komentarz

albo