Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Jese Rodriguez w PSG – kolejna stracona okazja

Jese Rodriguez w PSG – kolejna stracona okazja

Na The Emirates ciągle czekamy na nowego snajpera, który miałby wesprzeć w ataku Oliviera Giroud. W tym czasie praktycznie bez przerwy skreślamy nazwiska zawodników łączonych z Arsenalem. Dzisiaj musimy zrobić to po raz kolejny. 

Real Madryt opublikował oficjalną informację potwierdzającą przejście Jese Rodrigueza do PSG. Klub z Paryża zaoferował za napastnika około 23 miliony euro. O zainteresowaniu zawodnikiem Arsenalu mówiło się już od jakiegoś czasu, jednak kolejny już raz okazało się to niczym innym, a tylko czystą spekulacją. W poprzednim sezonie Hiszpan wystąpił w 38 spotkaniach strzelił 6 goli i zaliczył 8 asyst.

Do  końca okienka transferowego pozostało jeszcze 23 dni. Ostatni tydzień na pewno będzie bardzo interesujący i pełen pracy. Oby tylko do tego momentu większość wartościowych zawodników nie zdążyła już wybrać nowego klubu.

O Paweł Królicki

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

Jeden komentarz

  1. Bardzo przereklamowany gracz. Nie ma czego żałować. Prędzej żałowałbym Krychowiaka, bo to była faktycznie mega okazja – jeden z najlepszych defensywnych pomocników europy za 25-30 mln euro to śmieszna cena.

Dodaj komentarz

albo