Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Jamie Carragher – „Arsene Wenger nie ma takiej więzi z zawodnikami jak Conte czy Klopp”

Jamie Carragher – „Arsene Wenger nie ma takiej więzi z zawodnikami jak Conte czy Klopp”

Były obrońca Liverpoolu – Jamie Carragher uważa, że Jurgen Klopp i Antonio Conte mają specyficzną więź ze swoimi zawodnikami, której nie widać u Arsena Wengera. 

Klopp i Conte zaczęli sezon od zwycięstwa pokonując Arsenal i West Ham United. Carragher jest zdania, że pasję jaką darzą futbol i zawodników było widać w ich energicznych reakcjach na sytuację na boisku. Odwrotnie jest w przypadku Wengera.

– „Nie jestem fanem Arsenalu, ale jestem w stanie zrozumieć złość kibiców Arsenalu, nawet jeśli to tylko pierwszy mecz w sezonie.”

– „Patrząc na wzburzenie w kibicach – myślę, że nie mieliśmy takiej sytuacji na Anfield Road, w której połowa zgromadzonych ludzi wnosiłaby banery i inne rzeczy, których szczerze nienawidzę, przeciwko trenerowi i polityce klubu. Kibice są zawiedzenie, ale powinni wspierać swój zespół szczególnie na początku rozgrywek i podejść do niego z optymizmem i wiarą.”

– „Arsenal rok w rok wchodzi w sezon wypompowany, fani są zawiedzeni, dzieje się to samo co roku. Przegrali, problem w tym, że jest tak już od trzech lat. W ostatnim sezonie przegrali z West Hamem, trochę wcześniej to samo widzieliśmy z Aston Villą. Znowu nie „szamotają” się z transferami nowych zawodników. Sytuacja z Mertesackerem nie jest komfortowa, próbują sprowadzić środkowego obrońcę z Valencii, pytanie tylko dlaczego nie zrobili tego dwa miesiące temu?” – zakończył Jamie

 

źródło: thesportreview.com

 

 

O Paweł Królicki

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Dodaj komentarz

albo