Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z boiska / Iwobi i Ramsey wypadają na miesiąc. Ozil, Kościelny i Giroud wracają do treningów.

Iwobi i Ramsey wypadają na miesiąc. Ozil, Kościelny i Giroud wracają do treningów.

Jak podaje mirror.co.uk Alex Iwobi i Aaron Ramest doznali dosyć poważnej kontuzji w meczu z Liverpoolem. Obaj nie będą mogli wystąpić przez co najmniej najbliższy miesiąc i najprawdopodobniej przegapią dwa najbliższe spotkania.

Scenariusz z kontuzjami sprawdza się idealnie, jak zresztą co roku. Kolejna plaga urazów dotknęła zespół Arsenalu, a sezon jeszcze dobrze się nie zaczął. Nie wiadomo jeszcze ile  dokładnie potrwa absencja obu zawodników, ale szacuje się, że w obu przypadkach powinna potrwać ona około miesiąca. Wynika z tego, że Arsenal będzie poważnie osłabiony w meczach z Leicester i Watford.

Przypomnijmy, że kontuzje leczą też Per Mertesacker i Gabriel Paulista – ich absencja jest jednak długoterminowa i nie prędko zobaczymy ich na boisku. Jako element pocieszenia możemy uznać powrót do treningów Mesuta Ozila, Laurenta Kościelnego i Oliviera Giroud, którzy po długiej przygodzie na turnieju we Francji, powoli wracają do optymalnej formy fizycznej.

O Paweł Królicki

Zobacz również

Transmisja: Arsenal vs Manchester City

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 25 lutego 2018 o godzinie 17:30 Transmisja w ...

2 komentarze

  1. Mateusz Stepien

    Raczej standard. W tamtym i poprzednim sezonie było dokładnie tak samo. Zdziwiłbym się gdybyśmy zaczęli sezon bez kontuzji. Pewnie znowu wszyscy wrócą przed świętami.

    Kurde szkoda Ramseya bo mógł to co robił w reprezentacji przynieść do nas.

Dodaj komentarz

albo