Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / „Dobrze jest czuć się ważnym” – Hector Bellerin

„Dobrze jest czuć się ważnym” – Hector Bellerin

Hector Bellerin w udzielonym wywiadzie dla oficjalnej strony Kanonierów stwierdził, że po ostatnim sezonie czuje się już jako zawodnik seniorskiego składu. 

Hiszpanowi na stałe udało się wywalczyć miejsce w wyjściowej jedenastce zespołu. Wygrał rywalizację między innymi z Mathieu Debuchym, który bez szans na regularne występy zdecydował sie na wypożyczenie do Bordeaux.

– „Tak, zdecydowanie nie czuję się już jak dzieciak, tak jak to było jeszcze niedawno. Miło jest czuć się ważnym i cenionym w drużynie. Jestem bardzo zadowolony ze swojej pozycji w zespole.”

– „Mamy wiele doświadczonych zawodników w zespole, jednak boss zawsze powtarza, że wiek nie jest istotny. To co jest ważne, to dobrze prezentować się na boisku. Mamy swietnych i doświadczonych obrońców. Nie możemy się doczekać nowego sezonu.”

Hiszpan odniósł się również do pytania o to jak idą przygotowania przedsezonowe:

– „Wszyscy, którzy trenują wyglądają na prawdę bardzo, bardzo dobrze. Każdy jest podekscytowany zbliżającym się nowym sezonem, więc nikt nie powinien się martwić o to jak go zaczniemy.”

źródło: arsenal.com

O Paweł Królicki

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo