Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Czego Wenger boi się najbardziej?

Czego Wenger boi się najbardziej?

Wiele wskazuje na to, że Arsene Wenger powoli mentalnie przygotowuje się na odejście na emeryturę. Francuz przyznał, że dzień w któym pożegna się z ławką trenerską jest tym, czego boi się najbardziej. 

Wenger prowadzi Kanonierów już od 20 lat i otwarcie przyznał, że zerwanie z „nałogiem” jakim jest trenowanie drużyny dzień po dniu będzie bardzo ciężkie. Menadżer wypowiedział się również na temat instrukcji, które wydał skautom, którzy teraz mają się skupić na szukaniu talentów w niższych ligach.

– „To było i jest moje życie. Szczerze mówiąc jestem przerażony dniem w którym odejdę. Im dłużej czekam, tym ciężej będzie zerwać z „nałogiem”.”

– „Kiedy Alex odszedł na emeryturę wysłał mi wiadomość, żebym wpadł na drinka. Zapytałem go wtedy czy tęskni za tym. Odpowiedział „Ani trochę”. Nie rozumiałem tego. To pustka w życiu, szczególnie gdy żyłeś czekając na następny mecz.”

Arsene odniósł się także do kwestii transferów i zarządzania pieniędzmi w klubie:

– „Musieliśmy spłacić dług związany z budową stadionu. Mieliśmy wtedy bardzo ograniczone środki a musieliśmy grać w Lidze Mistrzów, żeby spłacić kredyt. To był dla mnie najcięższy okres. Przez moment było na prawdę źle, ale teraz klub jest w dobrej sytuacji finansowej.”

– „Uważam, że jedynym sposobem na bycie dobrym menadżerem, jest zarządzanie pieniędzmi klubu w taki sposób jakby były twoje. Jeśli tak do tego nie podejdziesz to będziesz podatny na błędy. Podejmujemy wielkie decyzje i musimy działać tak jakbyśmy wydawali własne pieniądze, tak jakbyś był właścicielem klubu. Jeśli tego nie zrobisz, nie zajdziesz daleko.”

 

źródło: The Guardian

 

O Paweł Królicki

Zobacz również

Szybkie pytania do Zech’a Medley’a

Nadszedł czas na zadanie kilku szybkich pytań do Zech’a Medley’a. Największy wpływ na twoją karierę? ...

Dodaj komentarz

albo