Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Bielik – „Uczę się od Pera i Laurenta”

Bielik – „Uczę się od Pera i Laurenta”

Krystian Bielik pokazuje się z bardzo dobrej strony w okresie przygotowawczym do nowego sezonu. Jego osoba już kilkukrotnie znalazła słowa uznania u Arsena Wengera. Dzisiaj Polak wyjawił od kogo uczy się najwięcej.

Krystian w pozytywnych słowach wypowiedział się o swoich starszych kolegach – Kościelnym i Mertesackerze. To właśnie od tej dwójki  uczy się gry na środku defensywy.

– „Jestem teraz środkowym obrońcą, więc gra na tej pozycji nie jest dla mnie niczym nowym. Ciągle się uczę i ciężko pracuje. Jestem gotowy by grać i czekam na swoją szansę.”

– „Per Mertesacker i Laurent Kościelny są dwoma najlepszymi obrońcami. Per jest bardzo pomocny. Cały czas stara mi się pomagać, szkoda, że jest teraz kontuzjowany. Potrzebujemy go, ale Gabriel też jest bardzo dobrym obrońcom i na każdym treningu również staram się od niego uczyć. Kiedy mam jakieś problemy, oni zawsze starają mi się wszystko wytłumaczyć. Trenować z nimi to wspaniałe doświadczenie.”
– „Kiedy Kieran gra na lewej stronie czuje się bardzo komfortowo. Tak samo sprawa ma się z Nacho. Czuje, że jestem w dobrej formie i jeśli tylko pan Wenger chce, żebym grał, to jestem na to gotowy. Pre-sezon jest dla mnie bardzo dobry. Ciężko pracuje i czekam na swoją szansę.”
źródło: arsenal.com

O Paweł Królicki

Zobacz również

Szybkie pytania do Zech’a Medley’a

Nadszedł czas na zadanie kilku szybkich pytań do Zech’a Medley’a. Największy wpływ na twoją karierę? ...

Dodaj komentarz

albo