Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Arsene Wenger po meczu z Chivas

Arsene Wenger po meczu z Chivas

O spotkaniu z Chivas …
To był idelany mecz przeciwko zdeterminowanemu zespołowi Chivas. Generalnie myślę, że to było interesujące spotkanie. Musieliśmy być cierpliwi od samego początu, ponieważ na początku spotkania byli od nas lepsi. Po 20 minutach udało nam się wejść w ten mecz i spokojnie udało nam się wygrać. To bardzo interesujące, oglądać niektórych młodych zawodników w pierwszej drużynie – mamy bardzo młodych obrońców. Całe spotkanie było dla nas pozytywnym doświadczeniem.

O trzech przedsezonowych zwycięstwach….
Każdy mecz jest inny i w każdym z nich musisz dobrze się prezentować. Zwycięstwa, która ma się już za sobą każdemu dodają pewność siebie i dają pewien kredyt zaufania. Trzeba być jednak pokornym i cały czas udowadniać, że jest się dobrą drużyną. Zawsze jest lepiej wygrać niż przegrać, ale narazie to tylko przygotowania. Dobre występy przed sezonem nastawiają nas pozytywnie i dają pewność siebie, ale wiemy, że będziemy mieli ciężki start.

O tym jak ważny w drużynie jest Santi….
Daje nam dużo techniki i zabezpiecza środek pola. Bardzo nam go brakowało przez ostatnich sześć miesięcy. W tym momencie nie jest jeszcze jednak w optymalnej formie. Dlatego zdjąłem go w połowie spotkania. Jest nieco w tyle za innymi jeśli chodzi o formę fizyczną, ale myślę, że wszystko będzie w porządku pod koniec sierpnia.

O postawie Roba Holdinga …
Jestem pod wrażeniem jego występów i zdolności do szybkiego przystosowania się do wyższego poziomu gry. Pokazuje swoją inteligencję, opanowanie i charakter. Takich rzeczy nie ogląda się zbyt często.

O tym czy Arsenal sprowadzi Shkodrana Mustafiego …
Na razie nie jesteśmy blisko zakontraktowania żadnego zawodnika. Taka jest odpowiedź na to pytanie. Czy chodzi o Mustafiego, czy o kogokolwiek innego, odpowiedź będzie ta sama.

O zainteresowanie Lacazette…
Rozumiem, że jesteście zainteresowani transferami, ale to nie jest moment w którym mogę ujawnić jakiekolwiek nazwisko.

O Bieliku, Chambersie i Holdingu …
Jeden z nich będzie grał na początku sezonu, lub przynajmniej będzie w składzie. W tym momencie jednak muszę przeanalizować postawę każdego z zawodników i wtedy podejmę ostateczną decyzję. Tak jak jednak powiedzieliście Holding przystosował się bardzo szybko. Cała trójka ma odpowiednią jakość, ale brakuje im odrobiny doświadczenia. Będę musiał podjąć decyzję w przeciagu następnych dwóch tygodni.

O Guardioli w Anglii …
To fantastycznie, ponieważ teraz mamy teraz coś w rodzaju ligi mistrzów menadżerów. Najlepsi trenerzy trafiają do Anglii, żeby utrudnić nam pracę jeszcze bardziej. To jest to, czego chcecie od Premier League, żeby była interesująca. Im więcej doświadczonych menadżerów w niej jest, tym bardziej będzie fascynująca dla całego świata.

O Aleksie Oxlade-Chamberlainie…
To będzie dla niego bardzo ważny sezon. Nie był z nami przez bardzo długi czas. Był kontuzjowany, dlatego jestem teraz o niego bardzo ostrożny. Mam nadzieje, że do czasu rozpoczęcia nowego sezonu będzie gotowy w 100%. Daje nam dużo siły i energii z przodu, potrafi przebić się przez obronę przeciwników. Ciężko jest znaleźć coś, czego nie potrafi, dlatego muszę pomóc mu wznieść się na wyższy poziom. Być może nie do końca wierzy w to jak dobry może być – to właśnie jest dla niego ostatni etap.

 

 

O Paweł Królicki

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

2 komentarze

  1. Krzysztof Śpitalniak

    zdeterminuj sie stary i sprowadzac napastnika

  2. Szymon Chmielarz

    Kurwa weź się za transfery!!!!

Dodaj komentarz

albo