Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Arsene Wenger oczekuje, że Ozil i Sanchez przedłużą swoje kontrakty

Arsene Wenger oczekuje, że Ozil i Sanchez przedłużą swoje kontrakty

Boss Kanonierów zapewnił zaniepokojonych fanów, że nie ma powodu do paniki jeśli chodzi o przedłużenie kontraktów z dwójką – Mesut Ozil i Alexis Sanchez. Wenger wierzy, że obaj podpiszą nowe kontrakty, ale zaznaczył też, że to długi proces.

Kibice Kanonierów od jakiegoś czasu są zaniepokojeni o przyszłość wspomnianej dwójki w Arsenalu. Klub już od bardzo dawna nie wygrał żadnego znaczącego trofeum, a negocjacje w sprawie odnowienia kontraktu przeciągają się. Arsene Wenger jest jednak zadowolony z postępów i zapewnia, że wszystkie kwestie zostaną rozwiązane przed zamknięciem okienka transferowego.

– „Nie ma powodu do paniki. Widoczny jest postęp w negocjacjach, ale to długi proces.”

– „Ciągle mają jeszcze dwa lata kontraktu. W tym momencie rynek transferowy jest dla nas nieco większym priorytetem. Przedłużenia kontraktów mają miejsce najczęściej poza okienkiem transferowym. Myślę jednak, że zgodzą się na nowe warunki kontraktu.”

źródło: goal.com

O Paweł Królicki

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Jeden komentarz

  1. Mateusz Stepien

    W taki teatrzyk można się bawić. Mieć dobrych Scoutów i kupować dobrych zawodników tanio, a sprzedawać drogo.

Dodaj komentarz

albo