Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Arsene Wenger – „Chcę, żeby Gnabry przedłużył z nami kontrakt”

Arsene Wenger – „Chcę, żeby Gnabry przedłużył z nami kontrakt”

Pomocnik Arsenalu Serge Gnabry w ostatnich dniach silnie jest łączony z transferem do Herthy Berlin. Kanonierzy nie zamierzają jednak pozbywać się utalentowanego zawodnika. 

Arsene Wenger na konferencji prasowej potwierdził, że chce zatrzymać 21 letniego Niemca w swojej drużynie i przedłużyć z nim kończący mu się kontrakt. Serge strzelił sześć goli w czterech meczach w reprezentacji Niemiec na Olimpiadzie w Rio. Plotki związane z jego transferem narosły po słowach trenera Herthy Berlin – Pala Dardai, który stwierdził, że Gnabry jest zawodnikiem, którego potrzebuje jego zespół.

Mimo, że Niemiec aktualnie znajduje się w świetnej formie to ostatniego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Pomocnik mocno naciskał na swoje wypożyczenie do West Bromwich, które okazało się kompletnie bezowocne. Zawodnik rozegrał tam zaledwie trzy spotkania i zamiast podbudować swoją pozycję zrobił coś zupełnie odwrotnego. Wenger widzi jednak w 21 latku potencjał i nie chce pozbywać się go z drużyny, co wyraźnie zaznaczył podczas konferencji prasowej.

– „Chcę zatrzymać Gnabryego w Arsnealu i przedłużyć z nim kontrakt” – zdecydowanie odpowiedział Arsene Wenger.

O Paweł Królicki

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Dodaj komentarz

albo