Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Felietony / Felietony o Arsenalu / „Arsenal nie wygra Premier League pod wodzą Wengera” – Chris Sutton

„Arsenal nie wygra Premier League pod wodzą Wengera” – Chris Sutton

Były napastnik Chelsea – Chris Sutton, skrytykował politykę transferową Arsenalu. Stwierdził, że Kanonierzy nie wykazują wielkich intencji do pozyskania nowych zawodników na rynku transferowym.

Sutton był jedynym z zawodników, który wygrał Premier League z Blackburn Rovers. Dodał również, że Arsenal nie wygra mistrzostwa póki u sterów będzie Arsene Wenger.

– „Martwię się w tym roku o Arsenal. Oni absolutnie nie wykazują żadnej chęci do sprowadzenia nowych zawodników. Myślę, że Wenger po raz kolejny zawodzi fanów. Nie wiem w jakim kierunku zmierza ten klub. Gdybym był kibicem Arsenalu, byłbym bardzo zawiedziony.”

– „Powiedzieli, że nie zamierzają dużo wydawać, zarząd jest zadowolony, prawda? Każdego roku kwalifikują się do Ligi Mistrzów i zarabiają pieniądze.”

– „Mają menadżera, który sam zadecyduje, kiedy odejdzie. Mieli wielką szanse na zdobycie tytułu w tamtym roku, ale nie wzmocnili zespołu. Jeśli jesteś fanem Arsenalu, pewnie myślisz sobie – ‚znowu będzie top4 i znowu nic nie wygramy’. Manchester United i Manchester  City walczą na rynku transferowym. Cały czas wzmacniają skład”

– „Dopóki Wenger będzie menadżerem, Arsenal nic nie wygra.” – zakończył Sutton.

O Paweł Królicki

Zobacz również

Mohamed Elneny w meczu przeciwko Watford oraz Sunderland

To trzeba powiedzieć iż był pewien stopień pesymizmu na Emirates Stadium pod koniec ostatniego sezonu. ...

2 komentarze

  1. Mateusz Stepien

    Niestety, ale coś czuje że Sutton będzie miał racje. Według mnie Wenger nie jest złym trenerem, ale stał się przewidywalny, a dodatkowo tracimy punkty na meczach gdzie powinniśmy wygrać z palcem w dupie (Wenger ma chyba problemy z analizowaniem słabszych drużyn). Jednak plusem jest to, że Wenger kocha Arsenal i jest dobrym papą dla zawodników. Według mnie Kanonierom brakuje dobrego kapitana. Temat napastnika zostawię na później 😛

  2. Paweł Królicki

    Trzeba poczekać na końcówkę sezonu może Pape coś wymyśli. Jeden środkowy obrońca, jeden napastnik i jesteśmy o krok do przodu 😀

Dodaj komentarz

albo