Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Vardy bliżej Arsenalu, Gibbs w Liverpoolu?

Vardy bliżej Arsenalu, Gibbs w Liverpoolu?

Praktycznie wszystkie brytyjskie media w tym również The Guardian od którego wyszła ta informacja mówi o transferze Jamiego Vardyego do Arsenalu, który jest gotowy zapłacić kwotę odstępnego zapisaną w kontrakcie Anglika opiewającą na 20 mln funtów.

Leicester ciągle ma nadzieję, że ich najlepszy strzelec nie opuści klubu po jednym genialnym sezonie. Cała sprawa jest jednak jak najbardziej prawdziwa. W ostatnim czasie Claudio Ranieri przyznał, że plotki dotyczące transferu są prawdą. Ponad to niespodziewanie do całej sytuacji odniósł się również Olivier Giroud:

– „Jamie chce do nas dołączyć, to bardzo dobra wiadomość. Myślę, że będzie on dobrym wzmocnieniem. To wszystko, co mogę powiedzieć.”

Wydaje się, że kwestia przejścia Anglika do Arsenalu jest już na ostatniej prostej i najprawdopodobniej dołączy on do klubu z północnego Londynu. Pytanie jednak czy nie będzie to zawodnik jednego sezonu i w Arsenalu również będzie prezentował tak niewiarygodny poziom jak w Leicester.

Skoro ktoś musi przyjść, ktoś też musi odejść. Tym razem Daily Mail wskazał na Kierana Gibbsa. Informacja ta wcale nie dziwi, patrząc na formę Anglika. 26-latek na boisku pojawił się w tym sezonie zaledwie 15 razy, wchodząc najczęściej w ostatnich minutach spotkania. Jeszcze kilka lat temu Gibbs był szykowany na podstawowego zawodnika w drużynie, wszystko jednak z biegiem lat zmieniło się diametralnie. Od kiedy przegrał rywalizację z Nacho Monrealem ciężko mówić o jakiejkolwiek jego roli w drużynie. Miejsce Anglika w klubie ma zająć Ben Chiwell z … Leicester City.

Jeśli transfery Jamiego Vardyego i Bena Chiwella dojdą do skutku, będzie można śmiało powiedzieć, że to Arsenal rozerwie drużynę Ranieriego na strzępy jeszcze przed nowym sezonem. Nie zapominajmy, że z Arsenalem łączony jest również Riyad Mahrez.

O Paweł Królicki

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Dodaj komentarz

albo