Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Islam Slimani zamiast Vardyego?

Islam Slimani zamiast Vardyego?

Menadżer Arsenalu nie zamierza zbyt długo czekać na decyzję Vardyego i już zaczął szukać nowych opcji w ataku.  Tym razem według The Sun na celowniku znalazł się 27-letni Islam Slimani. 

Claudio Ranieri, stara się robić co tylko może, aby zatrzymać swoich najlepszych zawodników w drużynie. Wątpliwości Vardyego na pewno są tego najlepszym dowodem. Mówi się, że Leicester chce zaproponować swoim najlepszym zawodnikom ogromne pieniądze za pozostanie w drużynie.

Arsene Wenger nie bedzie i nie może czekać jednak w nieskończoność. Na jego liście znalazł się nowy zawodnik, który w razie nieudanych negocjacji z Vardym wzmocni linię ataku. Faworytem brytyjskich gazet jest napastnik Sportingu Lizbona – Islam Slimani. W tym sezonie rozegrał 46 meczy i strzelił 31 goli. Obecny klub Algierczyka odrzucił już oferty Leicester, Arsenalu i Liverpoolu opiewające na kwotę około 20 milionów funtów. Klauzula pozwalająca na jego odejście  ze Sportingu wynosi 24 miliony funtów.

Islam Slimani jest zawodnikiem całkowicie różnym od Oliviera Giroud. Jest o wiele szybszy, zwrotniejszy i bardziej agresywny w swojej grze. Na pewno taki typ piłkarza poszerzyłby możliwości Arsenalu w ataku.

 

 

O Paweł Królicki

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

Dodaj komentarz

albo