Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Giroud strzela pierwszego gola w turnieju

Giroud strzela pierwszego gola w turnieju

Wczorajszego wieczoru Giroud oficjalnie rozpoczął strzelanie na turnieju Euro 2016 we Francji. Gracz Arsenalu zdołał pokonać bramkarza Rumunii Ciprian Tatarusanu po dośrodkowaniu od Dimitrija Payeta w drugiej części spotkania.

Strzelając pierwszego gola w turnieju Giroud zrekompensował kibicom liczne niewykorzystane wcześniej w tym spotkaniu okazje do strzelenia gola. Nie zmienia to jednak faktu, że Francuz zagrał bardzo dobry i aktywny mecz, ciekawie współpracując z całą drużyną. Zaraz po zdobytym golu Rumunia zdołała wyrównać po dosyć kontrowersyjnym podyktowanym rzucie karnym. Cały mecz uratował jednak genialny Dimitri Payet, którego śmiało można nazwać „Man of the Match”. Najpierw popisał się genialnym dośrodkowaniem do Giroud a później sam dokończył dzieła strzelając przepięknego gola z dystansu. Kto wie, być może już zdążyliśmy zobaczyć najładniejszy gol turnieju!

W spotkaniu wystąpił oczywiście drugi Kanonier – Laurent Kościelny, który kierował defensywą reprezentacji Francji. Gra gospodarzy turnieju wyglądała wczoraj nieco chaotycznie, zarówno w ofensywie jak i defensywie. Ciężko jednak  konkretnie zarzucić coś samemu Laurentowi, który dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków w defensywie.

 

O Paweł Królicki

Zobacz również

Szybkie pytania do Zech’a Medley’a

Nadszedł czas na zadanie kilku szybkich pytań do Zech’a Medley’a. Największy wpływ na twoją karierę? ...

Dodaj komentarz

albo