Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Dołącz do redakcji! Rekrutacja trwa

Dołącz do redakcji! Rekrutacja trwa

Portal tworzony jest z myślą o wyjątkowej społeczności kibiców Arsenalu i dzięki Waszej pomocy będziemy w stanie kontynuować naszą pracę. Arsenalnews.pl zamierza stale się rozwijać i poszukiwać ludzi, którzy będą w stanie dać coś od siebie. 

Na obecną chwilę potrzebujemy ludzi na następujących stanowiskach:

  • Newsman  – Tłumaczenie artykułów z zagranicznych stron. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, jak i polskiego.
  • Redaktor naczelny – pisanie przedmeczowych analiz i relacji ze spotkań.
  • Felietonista – Chcemy, abyś czuł się bardzo komfortowo na tym stanowisku. Oczekujemy, że dodasz co najmniej dwa artykuły na miesiąc. Wymagana jest bardzo wysoka znajomość języka polskiego, lekki styl pisania i przede wszystkim masz prawo do własnego zdania! Możesz wywołać burzę! Teksty nie muszą być zawsze o Arsenalu, ale chcemy by nie wychodziły poza Premier League.

Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, świetne warunki pracy i niezapomniane wrażenia. Ponadto dla najbardziej aktywnych redaktorów oferujemy nagrody rzeczowe i inne atrakcje.  Jako pakiet startowy każdy nowy członek zespołu dostanie od nas kubek i smycz Arsenalu! Wszystkie zgłoszenia i pytania kierujcie na adres: redakcja@arsenalnews.pl

Pozdrawiamy i czekamy na Wasze odpowiedzi!

O Paweł Królicki

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...