Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Arsene Wenger pochlebnie o Kante

Arsene Wenger pochlebnie o Kante

N’Golo Kante w minionym sezonie był jedną z gwiazd zespołu Lisów, którzy sięgnęli po mistrzostwo kraju. Od jakiegoś czasu Francuz łączony jest z przejściem do Arsenalu. Z każdym dniem plotki nabierają na sile i póki co, wszystko wskazuje na to, że to Arsenal rozszarpie Leicester City jeszcze przed rozpoczęciem nowego sezonu. 

Arsene Wenger powiedział kilka dobrych słów o swoim rodaku, co oczywiście poskutkowało podniesieniem alarmu w większości brytyjskich mediów. Być może po turnieju Euro we Francji zawodnik zmieni barwy klubowe. Wypowiedź Arsena Wengera na pewno temu nie zaprzecza. W tej chwili jednak wszystkie karty są jeszcze na stole i najciekawsze transfery będą miały miejsce dopiero po turnieju.

– „Podziwiam i lubię N’Golo Kante – to daje dużo do myślenia.”

– „Kiedy gra ma się wrażenie, że na im wyższym poziomie toczy się mecz, tym więcej swobody i lekkości możemy oglądać w jego grze. Patrząc na liczby, ma najwięcej przechwyceń piłki w Europie.”

– „Ma niesamowitą jakość. Czuje grę, tylko nieliczni to potrafią. Zawsze jest tam, gdzie musi. To bardzo rzadkie jeśli chodzi o środkowego pomocnika. Nie gra konwencjonalnie, ale zawsze jest tam gdzie powinien.”

Kante rozegrał w obecnym sezonie 37 meczy. Na zbliżającym się turnieju we Francji N’Golo najprawdopodobniej będzie wybiegał w podstawowej jedenastce zespolu. Wszystko okaże się w najbliższy piątek, kiedy to Francja podejmie Rumunie.

źródło: goal.com

O Paweł Królicki

Zobacz również

Szybkie pytania do Zech’a Medley’a

Nadszedł czas na zadanie kilku szybkich pytań do Zech’a Medley’a. Największy wpływ na twoją karierę? ...

Dodaj komentarz

albo