Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Arsenal blisko kolejnego transferu

Arsenal blisko kolejnego transferu

Po ściągnięciu do drużyny pierwszego nowego zawodnika w tym sezonie, Arsenal jest blisko kolejnego transferu. Według The Telegraph Arsenal złożył ofertę za środkowego obrońcę Napoli – Kalidou Kaulibaly.

Oferta złożona przez Arsenal opiewa na około 25 mln euro co ma przekonać zarząd klubu do sprzedaży 24-letniego obrońcy. Senegalski defensor był jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym zawodnikiem na tej pozycji w Serie A w minionym sezonie. Został wybrany do najlepszej jedenastki roku Serie A, co w pewnym sensie tłumaczy zainteresowanie jego osobą takiego klubu jak Arsenal.

Afrykański obrońca uchodzi za bardzo wszechstronnego. Oprócz pozycji środkowego obrońcy często w razie potrzeby lądował zarówno na prawym jak i lewym skrzydle obrony. Nie od dzisiaj wiadomo, że Arsene Wenger lubi wielostronnych zawodników, dlatego transfer wydaje się jeszcze bardziej prawdopodobny. Patrząc na ostatnie występy Pera Mertesackera i Gabriela Paulisty, ciężko powiedzieć, że będą to zawodnicy na których Arsenal będzie mógł polegać w przyszłym sezonie. Podpisanie kontraktu z Kaulibalym wydaje się być bardzo sensowne.

25 milionów euro jak za zawodnika okrzykniętego najlepszym obrońcą ligi włoskiej wydaje się być bardzo małą kwotą. Manolas, który również wymieniany jest w gronie obrońców mających dołączyć do Arsenalu wcale nie wypada lepiej od Afrykanina a jego cena jest wyższa o około 10 milionów euro.

 

 

O Paweł Królicki

Zobacz również

Szybkie pytania do Zech’a Medley’a

Nadszedł czas na zadanie kilku szybkich pytań do Zech’a Medley’a. Największy wpływ na twoją karierę? ...

Dodaj komentarz

albo