Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z boiska / Wypowiedź Perta Cecha po meczu z Norwich City

Wypowiedź Perta Cecha po meczu z Norwich City

Petr Cech spotkał się po meczu z mediami o to co mogliśmy od niego usłyszeć.

Na temat spotkania …

– To był bardzo ciężki mecz, ponieważ nasi przeciwnicy byli absolutnie wspaniali przez długi czas spotkania. Bronili się naprawdę dobrze i byli skupieni. Kiedy mieli piłkę byli bardzo niebezpieczni w kontrataku. Musieliśmy być bardzo uważni, a zarazem bardzo cierpliwi. Zabrało nam trochę czasu aby się przełamać  i z powodu naszej wytrwałości i cierpliwości, udało nam się zdobyć bramkę w ważnym momencie.

Na temat walki Norwich o przetrwanie…

– Każde spotkanie w Premier League jest trudne, ponieważ każda drużyna jest dobrze przygotowana, a my potrzebujemy górować w spotkaniu, aby zwyciężyć. Dzisiaj nie było inaczej. Tak jak powiedziałem byli wspaniali przez długi czas spotkania. Jesteśmy szczęśliwi że udało nam przebić i zdobyć trzy punkty. W sposób w jaki byliśmy cierpliwi i jak udało nam się znaleźć sposób na zdobycie bramki – zasłużyliśmy na zwycięstwo.

Na temat swojej obrony…

– To było ważne. Grali naprawdę dobrze i kiedy stracili bramkę spotkanie stało się jeszcze trudniejsze dla nas. O spotkaniu decydowała jedna bramka i utrzymanie czystego konta było naprawdę ważne.

Na temat następnego spotkania z Manchesterem City…

– To jest wielkie spotkanie. W takich meczach chcesz być zaangażowany. To wielki finał i wielka gra dla ciebie, aby wygrać z głównymi rywalami. Mam nadzieje że będziemy gotowi i dostaniemy się wyżej.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: Arsenal vs Manchester City

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 25 lutego 2018 o godzinie 17:30 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo