Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z boiska / Wypowiedź Mohameda Elneny po spotkaniu z Norwich City

Wypowiedź Mohameda Elneny po spotkaniu z Norwich City

Mohamed Elneny spotkał się z mediami po meczu z Norwich City. Oto co mogliśmy od niego usłyszeć.

Jak ważne były te trzy punkty…

– Dzięki bogu udało się wygrać i zdobyć trzy punkty. Graliśmy naprawdę dobrze przeciwko trudnemu przeciwnikowi, a zwycięstwo było najważniejszą rzeczą.

Na temat tego jak ważna była obrona Petra Cecha podczas pierwszej połowy …

– Każdy wie, że Petr cech jest jednym z najlepszych zawodników w drużynie w której to każdy wykonuje swoją pracę i zna swoją role, aby wygrać to ważne spotkanie, które pomoże nam w walce o drugie bądź trzecie miejsce.

Na temat tego jak blisko był zdobycia bramki …

– Strzeliłem, kiedy otrzymałem piłkę. Nie było innej możliwości, ale dzięki bogu mogłem dalej dobrze wspomagać drużynę. W meczach takich jak te, kiedy otrzymuję piłkę staram się podać do moich zawodników tak aby stworzyć groźną sytuacje. Czasami jednak jestem za daleko i jeżeli zdecyduje się na strzał to piłka może nie znaleźć się w siatce, dlatego zdecydowałem się podać do moich zawodników, którzy są w lepszej pozycji.

Na temat pozycji drużyny …

– Kiedy grasz o drugą bądź trzecią pozycję musisz być ostrożny, nie chcesz stracić punktów. Dzięki bogu udało nam się wygrać.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: Arsenal vs Manchester City

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 25 lutego 2018 o godzinie 17:30 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo