Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z boiska / Wypowiedź Danniego Welbecka po meczu z Norwich City

Wypowiedź Danniego Welbecka po meczu z Norwich City

Danny Welbeck spotkał się z mediami po meczu z Norwich City. Oto co mogliśmy od niego usłyszeć.

Na temat jego udziału w spotkaniu…

– Kiedy jesteś na ławce, chcesz wyjść na boisko i wnieść swój udział w spotkaniu. Udało mi się zdobyć bramkę, a to było trudne spotkanie z Norwich, które próbowało uniknąć relegacji i walczyli do samego końca. Musieliśmy wygrać to spotkanie i zdobyć trzy punkty. To było dobre zwycięstwo dla nas.

Na temat fanów …

– Myślę że jest to jedna rzecz gdzie musisz się jako zawodnik skupić się na meczu, a nie na otoczeniu. Oczywiście fani są bardzo ważni dla klubów piłkarskich i musisz to respektować. Każdy ma swoją opinię, ale musimy wykonać naszą robotę na boisku.

Na temat bycia rezerwowym …

– Ta decyzja należy do managera, ale chce grać w każdym meczu tak jak każdy zawodnik. Być po za boiskiem przez tak długi czas i powrócić. Musisz powrócić do dobrej kondycji meczowej. Możesz powiedzieć, że dobrze grałem, a grałem tylko 30 minut. To było wspaniałe i chce grać w spotkaniach i zbudować moją kondycje.

Na temat tego gdzie preferuje grać …

– Myślę że zostałem o to spytany już tysięczny raz. Preferuje grać jako napastnik, ale kiedy jestem na boisku staram się wykonać jak najlepiej moją pracę i próbować wygrać mecz dla mojej drużyny.

Na temat wyścigu o tytuł …

– Każdy jest bardzo rozczarowany. Wiedzieliśmy o tym, że jest to dla nas wspaniała okazja, aby otrzymać tytuł w tym sezonie. To jest bardzo trudno pogodzić się z tą sytuacją, ale sezon jeszcze się nie skończył, ale już się kończy. W głębi siebie wiemy o tym, iż klub mógł wypaść lepiej.

Na temat Spurs …

– Chcemy zakończyć sezon nad Spurs, ale to jest oczywiste, że oni chcą być wyżej od nas. To będzie bardzo trudne i chcemy wygrać ostatnie dwa mecze tego sezonu.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: Arsenal vs Manchester City

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 25 lutego 2018 o godzinie 17:30 Transmisja w ...

2 komentarze

  1. Wypowiedź Danny’EGO Welbecka 🙂

    A w poprzednim newsie: Wypowiedź Mohameda Elneny’EGO. 🙂

  2. Mateusz Stepien

    Oj tam oj tam 😛 .

Dodaj komentarz

albo