Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Wenger po meczu z West Hamem United

Wenger po meczu z West Hamem United

Arsene Wenger po zremisowanym spotkaniu 3-3 z Młotami udzielił pomeczowego wywiadu. Oto, co Boss miał do powiedzenia.

O tym, dlaczego Carroll zagrał tak dobrze…

– Po pierwsze, gra dobrze w powietrzu. Spuściliśmy z tony przy wyniku 2-0 dla nas po 43 minutach. Rozegraliśmy dobre spotkanie, lecz ze złym wynikiem. Bramki, które tracimy zwykle padają po uderzeniu piłki głową. Dzisiaj było tak samo.

O tym, czy Carroll powinien opuścić boisko…

– Tak, oczywiście. Miał szczęście, że dograł to spotkanie do końca.

 O zagrożeniu Carrolla w grze w powietrzu…

– Tak, jest groźny. Jednak nie znaczy to, że musimy tracić bramki, kiedy on jest na boisku. Musimy patrzeć na siebie i nie polegać tylko na decyzjach sędziego.

Czy spodziewał się, że Carroll zacznie ten mecz od początku…

– Nie, kompletnie się tego nie spodziewałem. Nie zaczynał meczu w wyjściowej jedenastce od pięciu lub sześciu ostatnich spotkań.

O tym, dlaczego Arsenal miał problemy…

– Ciężko ocenić cały występ. Będę musiał obejrzeć ten mecz jeszcze raz. Nie sądzę, by Koscielny był winien straty bramki. Pierwszy gol dla nich i następny, przy naszym doświadczeniu nie powinien się przytrafić i przy stanie 2-2 postawiliśmy siebie pod ścianą. Stało się tak, ponieważ daliśmy im nadzieję i słono za to zapłaciliśmy.

O Ospinie… 

– Wybór jego do tego meczu spowodowany był jego znakomitymi ostatnimi meczami. Niezależnie od tego, czy gramy Cechem czy Ospiną, to i tak mamy problemy w powietrzu. Aczkolwiek w dwóch ostatnich meczach nie straciliśmy bramki. Od początku sezonu jednak wciąć nie radzimy sobie w powietrzu, bez względu na to, kto stoi na bramce.

O tym, dokąd prowadzi to Arsenal…

– Do trzeciego miejsca w lidze z 59-punktami. Nie jest to miejsce w którym chcielibyśmy być, ale teraz jeszcze bardziej skomplikowaliśmy sobie sytuację na zdobycie Mistrzostwa Anglii. Teraz musimy już gnać do przodu i liczyć na cud. Nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć. Jednocześnie musimy też patrzeć za siebie. Bądźmy teraz poważni, skupienie i zakończmy ten sezon najwyżej jak się da. Jakie będzie to miejsce? Nie wiem. Dziś było to jedno z tych spotkań, w których ciężko jest wygrać, jednak po wszystkim czujesz się winny utraty punktów.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Szybkie pytania do Zech’a Medley’a

Nadszedł czas na zadanie kilku szybkich pytań do Zech’a Medley’a. Największy wpływ na twoją karierę? ...

Dodaj komentarz

albo