Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Arsenal z ofertą za Granita Xhakę

Arsenal z ofertą za Granita Xhakę

Powołując się na brytyjskie media, Arsenal złożył wstępną ofertę kupna pomocnika Borussi Monchengladbach – Granita Xhakę. Wszystko wskazuje na to, że Kanonierzy zagięli parol na szwajcarskiego piłkarza i będę starali się „zaklepać” go przed rozpoczęciem letniego okienka transferowego.

Obecnie mówi się, że Arsenal gotowy zapłacić jest 24 miliony funtów, aczkolwiek klub z Bundesligi oczekuje kwoty oscylującej w granicach 32 milionów. Mimo wszystko działacze z Londynu są pewni, że mogą dobić targu.

Wobec tego, że latem Arsenal opuszczą Mathieu Flamini, Tomas Rosicky i Mikel Arteta, Granit Xhaka wydaje się być idealnym wzmocnieniem linii pomocy, a warto dodać, że Szwajcar występuje na pozycji defensywnego pomocnika.

 

Źródło: Goal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

Dodaj komentarz

albo