Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Wypowiedź Arsene Wengera po meczu z Watford

Wypowiedź Arsene Wengera po meczu z Watford

Arsene Wenger spotkał się z mediami po przegranym meczu Kanonierów z Watford. Oto co mogliśmy od niego usłyszeć.

Na temat przegranego meczu …

– Nasz bardzo, bardzo długi bieg dobiegł do końca i jest to bardzo smutne, ponieważ nie uważamy, że zasługujemy na przegraną. Musimy popatrzyć na siebie po pierwszej bramce. Druga bramka to był fantastyczny strzał. Czułem, że to był prawdziwy mecz o puchar, gdzie bronili się bardzo dobrze i wykorzystywali szanse w przerwach. Jak długo my nie strzeliliśmy pierwszej bramki, oni utrzymywali swoją wiarę. Byli fizycznie bardzo mocni i mieli wystarczająco szans, aby wygrać grę.

O tym, czy siła fizyczna miała impakt na rezultat gry…

– Wiedzieliśmy o tym przed grą. Mieliśmy wystarczającą przewagę techniczną, aby wygrać spotkanie i strzelić bramki. Dochodziło do tego, aby nie zrobić błędów i utrzymać wynik 0-0 do ostatnich 20 minut spotkania. Gdybyśmy potrafili to zrobić, moglibyśmy wygrać ten mecz. Niestety popełniliśmy jeden błąd i to jest smutne. Mieliśmy bardzo długi bieg w FA Cup. Fa Cup to FA cup i nie możesz zagwarantować, że go wygrasz.

O tym, jak trudne będzie podtrzymać ducha zawodników…

– To jest zawsze trudne, ale to jest nasza praca, aby przygotować ich do następnego spotkania.

Na temat pewności siebie …

– To nie ma żadnego wpływu na pewność siebie. Oczywiście jest pewność siebie w drużynie. Ostatnie rezultaty tego nie pokazują, ale gdy graliśmy z dobrymi drużynami to ostatnie rezultaty to 2-2 z Tottenham grając w 10 i 4-0 z Hull. Nie widzę tutaj, dlaczego nie mielibyśmy być pewni siebie.

Na temat szansy Welbecka pod koniec meczu …

To jest trudne, aby zrozumieć, dlaczego nie zdobył punktu. Chcę to zobaczyć ponownie. To był typowy mecz pucharowy z drużyną która przyszła, aby walczyć, wykorzystywać swoje szanse i starać się zdobywać punkty. Tak po prostu było i nie ma nic więcej do dodania.

Jak rozczarowujące jest to, aby wyjść poza FA Cup …

– Jeżeli jesteśmy w tym pucharze, wy [media] mówicie, że jest to tylko FA Cup, ale nie potraficie powiedzieć o katastrofie, która zdarzyła się po drugiej stronie.

Na temat tego, czy jest przekonany co do formy Arsenalu w meczach u siebie…

– Trochę tak. Zgadzam się z tobą, że nie mamy wystarczającej naszej dominacji, naszego posiadania w ostatniej trójce.

Na tamat tego, jaki impakt będzie miało to na mecz z Barceloną…

– Pokazaliśmy, że zawsze możemy odpowiedzieć. Drużyna ma wspaniałego ducha walki i bardzo mocne nastawienie. Grają teraz z myślą o tym, że nie mogą mieć żadnego negatywnego rezultatu. Możemy sobie z tym poradzić i sobie poradzimy. Mamy do tego dobrą szansę w środowym meczu.

Na temat przejęcia piłki przez Gabriela …

– Nie patrzyłem [jak na czerwoną kartkę], muszę to zobaczyć jeszcze raz. Wygrał piłkę. Dla mnie to wyglądało jakby Deeney był również nad ziemią. Gabriele był pierwszy przy piłce. Tak to wyglądało. Jeżeli jego nogi były ponad ziemią w takim razie będę musiał się temu jeszcze raz przyglądnąć.

Na temat tego czy będzie brał w pełni siły skład do Barcelony…

– Chcemy, aby to, co jest niemożliwe, stało się możliwe. Barcelona jest bardzo, bardzo mocna i jest to bardzo ważne, aby pojechać, być skupionym i pokazać dobrą odpowiedź.

Na temat potrójnej zmiany …

– Chciałem dać troszkę więcej penetracji, ponieważ poczułem, że tego nam tam trochę brakuje. Brakowało nam penetracji i zjadliwości w grze. Niestety nie miałem wystarczająco czasu, aby zrobić zmianę, zanim strzelili drugą bramkę. Chciałem to zrobić, kiedy było 1-0, ale w tym czasie przełamali nas i było 2-0. To było znaczące utrudnienie.

Na temat obrony Arsenalu …

 

 

Źródło: Arsenal.com

 

Zapraszamy do głosowania tych co jeszcze się nie udzielili w ankiecie

Czy Arsene Wenger powinien odejść z Arsenalu?„.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

Dodaj komentarz

albo