Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Wenger o biletach, stabilności w klubie i Benitezie

Wenger o biletach, stabilności w klubie i Benitezie

O kibicach…

– Chcesz mieć kibiców, którzy staną za klubem i drużyną. Mamy miliony fanów na całym świecie, których chcemy mieć ze sobą. Jeśli jesteś kibicem, to kochasz klub, drużynę i chcesz, by rodzili sobie dobrze. Jesteś zawiedziony, kiedy drużyna sobie nie radzi, ale to nie powstrzymuje Cię przed wspieraniem ich.

O tym, że sprzedaż wyjazdowych biletów jest ograniczona…

– Tak, nie mam z tym problemu.

O wielkiej promocji na bilety dla kibiców…

– Podoba mi się to. Czy chcielibyśmy, by ludzie byli smutni? Nikt tego nie chce. Chcesz by cały świat był szczęśliwy. Był znany pisarz, który powiedział, że szczęście dopiero jest szczęściem, kiedy się z nim dzielisz. Chcemy zadowolenia naszych kibiców i być tego świadomym.

O Rafa Benitezie…

– To zły znak dla Steve’a McClarena, którego osobiście cenię wysoko. Oczywiście, Benitez jest światowej klasy menedżerem.

O posiadaniu menedżerów z najwyższej półki w Premier League…

– Chciałbym, by każdy odpowiednio przygotowywał się do meczu i wtedy moglibyśmy ocenić, kto radzi sobie dobrze. Pomalutku zyskujemy – i nie mówię tu o sobie – najlepszych menedżerów w Anglii. Jestem tu od dawna i i oni przychodzą tu mając wszystko i na pewno będą się cieszyć tutejszym życiem. Kolejny sezon będzie interesujący, lecz najpierw zajmijmy się obecnym. To jeszcze nie koniec, więc kolejny mecz zaczniemy od mocnego uderzenia.

O tym, że to już 14 menedżer Newcastle, od kiedy Wenger jest trenerem Arsenalu…

– Zdumiewa mnie to. Dla mnie stabilność jest kluczem do sukcesów na dalsze lata i pomaga zrozumieć wartości klubu. A wartości są ważną częścią piłki nożnej i każdy o nich potrafi zapomnieć, dlatego istotnym jest o nich przypominać. Styl gry i sposób zachowania jest również ważny i potrzeba też spójności.

O tym, czy stabilność i nieustanność są kluczem do sukcesu…

– Nie, ponieważ jeśli masz wystarczająco pieniędzy, to jesteś w stanie pokryć swoje błędy i je naprawić. Kiedy prowadzisz klub z kontrolą wydatków, to musisz zminimalizować błędy. Jeśli masz mnóstwo pieniędzy, to możesz sobie pozwolić na dużo.

 

Źródło: Arsenal.com

 

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Dodaj komentarz

albo