Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Southampton zainteresowane Oxlade-Chamberlainem

Southampton zainteresowane Oxlade-Chamberlainem

Daily Mirror donosi dziś, że klub, który wychował i ukształtował piłkarsko Alexa Oxlade-Chamberlaina zamierza odkupić go z Arsenalu już tego lata.

Jak wiemy, Anglik z Southampton do północnego Londynu sprzedany został w 2011 roku z kwotę 15 milionów funtów i teraz działacze Świętych za podobną sumę próbowaliby wykupić swojego wychowanka. Ponadto mówi się, że były klub 22-latka próbował pozyskać go już w styczniu na zasadzie wypożyczenia, jednak ostatecznie oferta ta została odrzucona przez włodarzy Arsenalu.

Pomocnik wciąż ma jeszcze dwa lata ważnego kontraktu, jednak póki co nie są prowadzone rozmowy na temat jego przedłużenia.

 

Źródło: Daily Mirro, Goal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

Dodaj komentarz

albo