Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Mertesacker: Walczyliśmy do końca

Mertesacker: Walczyliśmy do końca

Per Mertesacker również spotkał się z dziennikarzami po zremisowanym spotkaniu 2-2 z Tottenhamem. Oto, co rosły Niemiec miał do powiedzenia.

O byciu zadowolonym z punktu…

– Nie jesteśmy z niego zadowoleni. Myślę jednak, że walczyliśmy na wszelkie sposoby, co liczy się najbardziej w derbach.

O czerwonej kartce…

– Myślę, że powinniśmy być bardziej zdyscyplinowani w takich sytuacjach. Nie było wówczas zagrożenia, a Kane znajdował się przy linii bocznej. 15 minut zajęło nam pogodzenie się z tym, że tracimy jednego zawodnika, ale później zagraliśmy fantastycznie i powinniśmy strzelić trzecią bramkę. Mieliśmy kilka dobrych momentów i to, jak drużyna odpowiedziała po 15 minutach było wspaniałe. W międzyczasie popełniliśmy kilka błędów, ale w takiej temperaturze meczu jest naprawdę ciężko. Ogólnie, duch drużyny był wspaniały, a my walczyliśmy do końca.

O mentalności…

– Tak, jakby nic się nie zmieniło po stracie Coquelina, ponieważ zagraliśmy perfekcyjny wyjazdowy mecz w mojej opinii. Wspólnie udanie się broniliśmy, a wysokie tempo zaczęło się już od pierwszych minut. Niesamowite, jak sobie z tym daliśmy radę. Strzeliliśmy pierwsi i do przerwy wyglądaliśmy na groźnych. Do momentu uzyskania czerwonej kartki graliśmy fantastycznie i była to dobra odpowiedź na ostatnie wyniki. Potem zajęło nam 20 minut, by odrobić straty. To zabrzmi dziwnie, ale ta drużyna jest wielka.

O szansach na tytuł…

– Nie mam pojęcia. Musimy teraz patrzeć na siebie. Jak mówiliście wcześniej, dla drużyny z niskim poziomem pewności siebie i brakiem wiary we własne umiejętności zagraliśmy całkiem nieźle dzisiaj. Nie zwracamy uwagi na inne rzeczy. Teraz musimy skoncentrować się na sobie i to jedyna droga, by wygrać pozostałe spotkania.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Szybkie pytania do Zech’a Medley’a

Nadszedł czas na zadanie kilku szybkich pytań do Zech’a Medley’a. Największy wpływ na twoją karierę? ...

Dodaj komentarz

albo