Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Bellerin: Przerwa reprezentacyjna nam pomoże

Bellerin: Przerwa reprezentacyjna nam pomoże

Hector Bellerin jest zdania, że Arsenal skorzysta na nadchodzącej przerwie reprezentacyjnej, bowiem jak sam mówi, będzie to okazja do „naładowania akumulatorów” przed ostateczną bitwą o mistrzostwo Anglii.

21-latek uważa, że po odpadnięciu z Ligi Mistrzów i FA Cup Arsenal będzie grał coraz lepiej w nadchodzących meczach.

– Drużyna zaprezentowała wielki występ z Evertonem, szczególnie w pierwszej połowie, gdzie strzeliliśmy dwie wspaniałe bramki. To dało nam szansę na lekkie odetchnięcie w drugiej połowie.

– Myślę, że drużyna ostatnio lepiej operuje piłką i gramy atrakcyjniejszy futbol, przez co nie musimy się tak bardzo skupiać na obronie, bo kreujemy sobie więcej sytuacji.

– Teraz nastał dobry czas, by udać się na przerwę reprezentacyjną i dla niektórych to także czas, by naładować akumulatory, ponieważ to ostatnia część sezonu i ważnym dla nas jest, by być wypoczętym.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Jeden komentarz

  1. Bartosz Słowik

    Oby…. niektorzy odpoczna niektorzy naucza sie nowych sztuczek moze cos pomoże

Dodaj komentarz

albo