Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z innego boiska / Z innego boiska: Van Gaal poda się do dymysji po meczu z Chelsea ?

Z innego boiska: Van Gaal poda się do dymysji po meczu z Chelsea ?

Oto co mogliśmy dzisiaj przeczytać na portalu ManUtd.pl:

 

Manchester United przekazał Louisowi van Gaalowi, że nadal wierzy w jego zdolności menedżerskie, ale sam zainteresowany miał przyznać kierownictwu klubu, że stracił wiarę we własne umiejętności i może podać się do dymisji po spotkaniu z Chelsea – informują najpoważniejsze brytyjskie dzienniki.

Holender w miniony weekend odbył istotne rozmowy z Edem Woodwardem, dyrektorem wykonawczym klubu z Old Trafford. Członek zarządu miał przekazać Van Gaalowi, by nadal wykonywał swoją pracę, mimo rosnącego kryzysu po tym, jak „Czerwone Diabły” w sobotę przegrały ze Stoke 0:2 i była to ich czwarta porażka z rzędu.

64-letni menedżer prowadził niedzielną sesję treningową, ale przybył do ośrodka w Carrington później niż jego asystent Ryan Giggs. Van Gaal pojawił się również w niedzielny wieczór w hotelu Lowry i potwierdził tym samym, że zasiądzie na ławce trenerskiej na Old Trafford w poniedziałkowy wieczór.

Holender już tydzień temu po szokującej przegranej z Norwich City miał przekazać kierownictwu, że może opuścić stanowisko menedżera klubu, jeśli zarząd sobie tego zażyczy. Jednak wysoko postawieni pracownicy Man Utd odpowiedzieli, że ma pozostać silny i wierzą, że będzie w stanie przywrócić drużynę na właściwe tory. Jeśli jednak rezultaty nie ulegną poprawie, to zarząd będzie musiał podjąć zdecydowaną decyzję.

Van Gaal zwołał kolejne kryzysowe spotkanie ze swoimi piłkarzami oraz sztabem szkoleniowym w celu podbudowania pewności, ale ostatnie doniesienia sugerują, że sam nie wierzy w ewentualne zwycięstwo z Chelsea. Holender miał przyznać, że nie potrafi zrobić niczego więcej w celu przywrócenia zespołu na odpowiedni tor, dlatego piłkarze są przestraszeni nadchodzącymi perspektywami.

 

 

A wy co myślicie?

 

Zródło: ManUtd.pl

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Reprezentacja Angli wzywa Chambers’a i Holding’a

Rob Holding i Calum Chambers zostali powołani do reprezentacji Anglii w tegorocznych Mistrzostwach Europy Under-21. ...

Dodaj komentarz

albo