Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Znamy termin powrotu do gry Wilshere’a!

Znamy termin powrotu do gry Wilshere’a!

Jack Wilshere jest na dobrej drodze, by powrócić do pełni zdrowia jeszcze na Święta Bożego Narodzenia, jak informują media. 23-latek w piłkę nie gra od pechowej kontuzji podczas okresu przygotowawczego do sezonu 2015/2016.

Jego rehabilitacja przebiega zgodnie z planem i klub jest pewny, że Anglik wróci do zdrowia na mecz z Southampton w Boxing Day. Z pewnością byłoby to spore wzmocnienie dla Arsene Wengera, który na chwilę obecną musi radzić sobie bez Walcotta, Oxlade-Chamberlaina, Bellerina i Welbecka.

Wilshere w zeszłym miesiącu kontuzję tę nazwał „dziwnym incydentem” i stwierdził, że „musi być ostrożniejszym na treningach”, by unikać urazów.

Dotychczas Jack 28 razy reprezentował Anglię i były piłkarz Barcelony – Xavi – uważa, że jeśli będą omijać go urazy, to może stać się najlepszym na świecie na swojej pozycji.

 

Źródło: Team Talk

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

2 komentarze

  1. Ładny prezent od zawodników. Wygląda na to że po świętach będziemy mieć już pełną drużynę. Oby tylko Wilshere nie miał syndromu Diabiego 🙁

Dodaj komentarz

albo