Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z innego boiska / Z innego boiska: Ronaldo zastąpi Hazarda ?

Z innego boiska: Ronaldo zastąpi Hazarda ?

Media szeroko przekazują sobie rewelacje hiszpańskiego pisma AS, według którego Roman Abramowicz byłby skłonny sprzedać Edena Hazarda a w jego miejsce sprowadzić Cristiano Ronaldo. Dla przypomnienia Eden na początku czerwca 2012 roku przeszedł do Chelsea. Natomiast podobnie jak jego drużyna nie najlepiej radzi sobie w ostatnich dniach/miesiącach.

Rosyjski oligarcha przyzwyczaił kibiców do mocnych i kosztownych transferów, jednak w ostatnich latach londyński klub prowadzi bardziej zachowawczą politykę stosując się do Finansowego Fair Play.

Kiepska gra Chelsea w obecnym sezonie może skłonić właściciela Chelsea do kilku spektakularnych transferów. Najgłośniejszym byłoby sprowadzenie do Londynu Cristiano Ronaldo. Koszt takiej operacji to z pewnością suma ponad 100 mln euro.

Pieniądze na ten transfer mogłyby pochodzić ze sprzedaży kilku dotychczasowych zawodników Chelsea jak Oscara, Nameni Matica a nawet Edena Hazarda. Belgiem od dawna zainteresowany jest Real Madryt, mówi się również o chęci pozyskania pomocnika przez PSG.

A wy co myślicie tylko plota?

 

Zródło: Goal.com

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Reprezentacja Angli wzywa Chambers’a i Holding’a

Rob Holding i Calum Chambers zostali powołani do reprezentacji Anglii w tegorocznych Mistrzostwach Europy Under-21. ...

Dodaj komentarz

albo