Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Ciekawostki / Ciekawostki ogólne / Wenger wściekły patrząc na Kane’a grającego dla Tottenhamu

Wenger wściekły patrząc na Kane’a grającego dla Tottenhamu

Gwiazda Tottenhamu Harry Kane opuścił Arsenal jako młody chłopak i Arsene Wenger przyznaje, że jest teraz „zły”, gdyż zawodnik ten powinien grać dla Arsenalu.

Reprezentant Anglii spędził rok z Kanonierami jak młodzieniec przed opuszczeniem klubu i ostatecznie podpisaniem kontraktu ze Spurs w wieku 11 lat.

Wenger nie był pewny przeszłości Kane’a w drużynie Arsenalu, aż do początku tego tygodnia. Przyznaje jednak, że będzie to frustrujące widząc go na meczu w drużynie przeciwnej na Emirates Stadium w niedzielę.

– Nie wiedziałem, że [Kane był w Arsenalu], dopóki nie przeczytałem o tym w gazetach – powiedział.

– Uważam, że to całkiem zabawne. Teraz wiesz, ale jesteś zawsze trochę zły, jak również dlatego zapytałem – dlaczego odszedł? Ale w wieku dziewięciu lat chłopcy mogą poruszać się tu i tam. Niektórzy z kolei przenieśli się z Tottenhamu do Arsenalu. Na poziomie młodzieżowym, gdy ich rodzice znajdują inną pracę, młodziki często przenoszą się gdzieś indziej.

– Jak bardzo może być on dobry, nie wiem. Nie wiem kto może się z nim porównywać, ale myślę, że może on być najlepszym graczem. Ma najlepsze cechy i myślę, że Kane zrobi wielką karierę.

Wenger wykluczył perspektywę próby sprowadzenia Kane’a spowrotem do Arsenalu, zwłaszcza teraz, kiedy jest uznawany jako ulubieniec Tottenhamu.

– Gdy gracz jest w Spurs nawet nie ma sensu go mieć na celowniku, ponieważ jak wiecie sami nie ma zbyt wielu historycznych transferów z jednego klubu do drugiego – dodał na koniec Arsene.

 

Źródła:
Four Four Two Stats Zone
telegraph.co.uk

O Łukasz Pietnicki

Zobacz również

Arsene Wenger

Początki obiecywanych zmian w Arsenalu

Arsenal rozpoczął obiecaną restrukturyzację personelu pomocniczego Arsene Wengera, zaczynając od nominacji Hussa Fahmiego z Team ...

5 komentarzy

  1. Łukasz Pietnicki

    Cała Anglia o tym trąbi. Nieźle…
    Oby jutro pożałował, że nie jest po tej stronie co trzeba 😛

  2. Zdjęcie niezłe 🙂 . A Wenger powinien być wściekły że nie zrobił lepszych transferów w wakacje.

  3. Jakiś taki nieprzyjemnie proroczy ten wpis 😉

Dodaj komentarz

albo