Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Wenger tlumaczy sie z wyboru 14-minutowego lotu do Norwich

Wenger tlumaczy sie z wyboru 14-minutowego lotu do Norwich

Arsenal został skrytykowany przez grupe ochrony środowiska za wybór lotu do Norwich, lecz Arsene Wenger mówi, że nie miał wielkiego wyboru.

Arsene Wenger bronił decyzji Arsenalu do podjęcia 14 minutowego lotu do Norwich na niedzielny meczu przeciwko piłkarzom Aleksa Neila.

Podróż Kanonierów planowana jest na lot z lotniska Luton do Norwich w sobotę, mimo tego, że pociągiem z Londynu zajełoby to raptem dwie godziny, a podróż autokarem tylko nieco dłużej od pociągu.

Wenger, który zdecydował się podjąć tę samą podróż samolotem co w 2012 roku, został nazwanym „śmiesznym” przez grupę środowiskową Plane Stupid (Głupi Samolot), ale 66-latek twierdzi, że lot jest koniecznością w obliczu problemów ruchu drogowego w Norfolk.

– Kiedy podjęliśmy decyzję były tam zaplanowane prace drogowe – powiedział.

– Czasami dojazd do Norwich jest trudny, więc zdecydowaliśmy się polecieć, mimo że to nie jest wielka różnica. My nie latamy dużo. Podróżujemy przeważnie pociągiem lub autokarem. Jest to wyjątek. Teraz mamy nowy autokar.

– Kiedy jechaliśmy do Birmingham, pojechaliśmy pociągiem, bo ruch w piątek popołudniu był niemożliwy na autostradzie M1. Teraz jednak znaleźliśmy rozwiązanie. Mamy kolację tutaj, a po niej wylatujemy. Więc zajmie nam to od 7.30 do 9.30, jeśli wszystko pójdzie dobrze. Nie mamy póki co żadnych problemów komunikacyjnych. Wcześniej, kiedy wyjeżdżaliśmy o 3 godzinie, nigdy nie wiadomo bylo, kiedy dotrzemy na miejsce.

 

 

Źródło: Four Four Two Stats Zone.

O Łukasz Pietnicki

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Dodaj komentarz

albo