Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Wenger po meczu z West Bromem Albion

Wenger po meczu z West Bromem Albion

O meczu…
– Było to dla nas złe popołudnie, zmarnowaliśmy karnego i straciliśmy bramkę po rzucie wolnym. To zamienia Twój dzień w koszmar. Wiem, że West Brom był silny w walce o piłkę i ich piłkarze zaangażowali się w to spotkanie w 100% i trzeba im to przyznać. Po objęciu prowadzenia chcieliśmy utrzymać dobry wynik i nie stracić głupio prowadzenia, ale zawiedliśmy w tym. Nie mogę się złościć na drużynę, ponieważ wszyscy walczyli do ostatniej minuty, aczkolwiek przy prowadzeniu straciliśmy koncentrację. Z 1-0 zrobiło się 2-1 dla nich. Nasza defensywa na tym poziomie była żałosna.

O karnym Cazorli…
– Widziałem tylko jego część i nie wiem, co tam się stało. Gdy z nim porozmawiasz jest zawiedziony, ale też trudno go o to winić. Musimy się otrząsnąć i pokazać nasze mocne strony w kolejnym meczu.

O kontuzjach…
– Mamy dwa nowe urazy. Artecie doskwiera problem mięśniowy, a Coquelinowi z kolanem. Niedługo powinniśmy wiedzieć, jak poważny jest to uraz. U Artety to jednak problem z łydką.

O psychice Giroud i Koscielnego…
– Wiem, że są zawiedzeni, tak samo jak ja. Kiedy jednak grasz, musisz być profesjonalistą. W swoim życiu wiem, że jeśli jestem w pracy, to jestem w pracy, jeśli jestem gdzie indziej, to jest inaczej. Nie wiem, jak bardzo tragedia w Paryżu na nich wpłynęła. Mogę się jedynie domyślać. Nasi kluczowi piłkarze, jak Alexis wrócili w czwartek w nocy i ani trochę nie byli zmęczeni.

O tym, czy rozmawiał z Koscielnym i Giroud przed meczem…
– Byli w pełni skupieni na meczu i pragnęli zagrać. Kiedy jesteś na boisku, wszystko inne nie ma znaczenia.

O emocjach związanych z Paryżem przed meczem…
– Pokazaliśmy w tym meczu wiele, by wygrać, jednak stało się inaczej, ale Paryż nie miał na to wpływu. Nie można tego tak usprawiedliwiać. To smutne i wszyscy jesteśmy tym przygnębieni.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Dodaj komentarz

albo