Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Wenger: Jest zbyt ciasno, aby powiedzieć kto wygra tytuł

Wenger: Jest zbyt ciasno, aby powiedzieć kto wygra tytuł

Arsene Wenger zresztą jak większość z nas uważa, że jest jeszcze za wcześnie na stwierdzenie tego, kto będzie na pierwszym miejscu w wyścigu o puchar Premier League. Zawsze jednak można zapytać o aspiracje i nasze szanse, aby jednak wygrać ten wyścig. Oto, co mogliśmy usłyszeć od managera Arsenalu, który wypowiadał się dla Arsenal Player:

– Matematycznie nie można teraz stwierdzić – nawet drużyny które są na końcu mają szanse. To jest trudne i nawet teraz nie mogę więcej patrzyć na ligę ponieważ jest bardzo, bardzo ciasno.

– W ostatnim tygodniu uzyskaliśmy beznadziejny rezultat z West Bromem, tak samo Manchester City [przeciwko Liverpool] i to jeszcze bardziej skomplikowało całą tabelę.

– Wierze w to, że jest to wielka szansa dla nas, ale wiele drużyn może tak powiedzieć. Po 13 starciach jesteśmy na pozycji, w której chcieliście, abyśmy byli, ale jest jeszcze 25 spotkań.

– Jeśli pozostało 5 czy 6 spotkań do końca można, by można było coś powiedzieć. Myślę, że są szanse, ale jest znacznie za wcześnie. Wiem, że ludzie chcą zawsze wiedzieć co się stanie w przyszłości, ale zajmijmy się niedzielnym meczem.

Arsene Wenger po przegranym meczu z West Brom jest pewny tego że odbijemy się w naszym stylu w meczu z Norwich City.

– To był zły rezultat – ale w tym dniu wszystko szło przeciwko nam. Mieli jeden strzał na bramkę i zaliczyli dwie bramki – to się nie zdarza zawsze.

– Dodatkowo jako wisienka na torcie nie wykorzystaliśmy rzutu karnego i zaliczyliśmy samobója. To był koszmar. To był pechowy dzień. To się mogło zdarzyć w sezonie, ale w odpowiedzi na to pokazaliśmy na co nas stać w wtorkowym meczu.

 

Zródło: Arsenal.com

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

Dodaj komentarz

albo