Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z boiska / Wenger: Arsenal potraktuje Ligę Europejską na poważnie

Wenger: Arsenal potraktuje Ligę Europejską na poważnie

Francuski szkoleniowiec stwierdził że nie widzi problemu w rozgrywaniu meczów w czwartki i niedziele, ale zaznaczył że jego drużyna nie jest jeszcze poza Ligą Mistrzów.

Arsene zapewnił że Arsenal potraktuje Ligę Europejską na poważnie jeśli odpadną z Ligi Mistrzów.

Kanonierzy mają ciężką przeprawę w grupie F gdzie mają tylko 3 punkty na koncie po 4 kolejkach i zagrają z Dynamem Zagrzeb w czwartek mając świadomość że odpadną z Ligi Mistrzów jeśli rezultat nie będzie pozytywny.

Zakończenie rozgrywek grupowych na trzecim miejscu sprawi że Arsenal będzie grał w Lidze Europejskiej. Wenger nie uważa by granie w drugich najważniejszych europejskich rozgrywkach miało wpłynać negatywnie na dalszą walkę w Premier League.

– Potraktujemy te rozgrywki na poważnie. Nie jesteśmy jeszcze jednak poza Ligą Mistrzów.

– Myślę, że robienie z tego problemu w Anglii jest przesadą, ponieważ gramy obecnie w środę i niedzielę, więc to to samo co granie w czwartek i niedzielę. Nie widzę różnicy.

– Jest wiele przykładów w Portugalii i Hiszpanii gdzie drużyny podeszły do Ligi Europejskiej na poważnie i wygrały rozgrywki. Przykładem może być Benfica, lub Sevilla która też świetnie sobie radziła.

Arsenal ostatni raz nie poradził sobie w fazie grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 1999-2000. Wtedy Kanonierzy doszli do finału Pucharu Uefa który przegrali po karnych z Galatasaray.

 

Źródło: Goal.com

O Marek Misztal

Owner

Zobacz również

Transmisja: Arsenal vs Manchester City

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 25 lutego 2018 o godzinie 17:30 Transmisja w ...

4 komentarze

  1. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma …

Dodaj komentarz

albo