Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Ciekawostki / Ciekawostki ogólne / W liczbach: Norwich City – Arsenal

W liczbach: Norwich City – Arsenal

Choć za nami bardzo emocjonujące i co najważniejsze zwycięskie spotkanie w rozgrywkach Ligi Mistrzów 3-0 nad Dinamo Zagreb, to już w niedzielę czekają nas dalsze emocje. Arsenal zmierzy się z Norwich City w rozgrywkach Premier League. Standardowo więc zapraszamy do paru statystyk i ciekawostek dotyczących najbliższego spotkania.

  1. Norwich City wygrało tylko raz spośród ostatnich 13 spotkań przeciwko Arsenalowi w rozgrywkach Premier League (1 zwycięstwo, 5 remisów, 7 porażek).
  2. Aaron Ramsey zdobył gola w ostatnich dwóch spotkaniach przeciwko Kanarkom w Premier League.
  3. Aż 10 z 11 ostatnich bramek Arsenalu przeciwko Norwich City  w Premier League zdobytych ostało w drugiej połowie meczu.
  4. Mesut Ozil zdobył asystę w ostatnich 7 meczach ligowych ustanawiając najdłuższą passę assyst w całej historii ligi angielskiej.
  5. Ozil posiada już 11 asyst w Premier League w tym sezonie, o 5 więcej niż jakikolwiek inny zawodnik zdobył w historii ligi angielskiej w ciągu pierwszych 13 spotkań
  6. Arsenal wygrał 10 i przegrał raptem 2 spotkania w ostatnich 13 spotkaniach wyjazdowych Premier League.
  7. Kanarki wygrali tylko raz spośród ostatnich ośmiu meczy (1 zwycięstwo, 2 remisy, 5 porażek).
  8. Olivier Giroud zdobył gola w każdym spośród ostatnich czterech meczy wyjazdowych w rozgrywkach Premier League.
  9. Kanonierzy pod wodzą Arsene Wengera zdobyli średnio tylko 1,6 punktu na mecz w listopadzie, zaliczając na tą chwilę jako najsłabszy miesiąc. Poprzednio najgorszym miesiącem był sierpień (średnio 1,9 punktu na mecz) a najlepszym marzec (średnio2,2 punktów na mecz).

Mecz ten odbędzie się w niedzielę dnia 29.11.2016 o godz. 17:15 polskiego czasu w Norwich na Carrow Road. Serdecznie zapraszamy do nas na transmisję live.

 

 

Źródło: Four Four Two Stats Zone.

O Łukasz Pietnicki

Zobacz również

„Na miejscu Oliviera czułbym się zaniepokojony” – Martin Keown

Martin Keown uważa, że Olivier Giroud powinien zacząć się martwić o swoją pozycję w drużynie. ...

Dodaj komentarz

albo