Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nasza strona internetowa / Informacje wewnętrzne / Teraz i Ty możesz dodać newsa!

Teraz i Ty możesz dodać newsa!

Z radością informujemy, że na portalu Arsenalnews.pl dostępna jest nowa funkcja. Znajduje się ona w lewym górnym rogu panelu strony. Nosi nazwę „Dodaj newsa” i dzięki niej każdy użytkownik będzie mógł dodać od siebie jakiś wybrany artykuł, który zostanie sprawdzony, a następnie dodany na stronę główną. Jest to pewnego rodzaju forma pomocy dla naszej redakcji, a chcemy byście to wy tworzyli ten serwis i byli jego nieodłączną częścią.

Oczywiście newsy kopiowane z innych polskich stron będą natychmiast przenoszone do kosza. Liczymy na Wasze wsparcie, a dodatkowo osoba, która przekroczy pewną liczbę newsów w miesiącu, będzie mogła dostać rangę w swoim profilu. Zapraszamy! 🙂

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Zarabiaj na portalu ArsenalNews.pl

Firma  Magic-IT właściciel portalu ArsenalNews.pl ogłasza rekrutacje na poniższe stanowiska. W rekrutacji mogą uczestniczyć osoby ...

Dodaj komentarz

albo